Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Verolit? Doufilm? SCholl?...

Verolit? Doufilm? SCholl? Wartner?

Figyelt kérdés
A fentiek közül kinek mi vált be? Igazából volt egy Verucca a lábujjamnál, amit elég ügyesen sikerül befertőzzem, Verolittal, Doufilmmel, majd kiégették. A gond az, hogy ezen a lábamon a talpamon és a másik lábamon a lábújjamnál jelentek meg újjak. Kiégettetni egyenlőre nem szeretném, mert nem volt kellemes érzés, de sem újra begyullasztani. Esteleg ha a fentiek tapasztalatáról/ használatáról valaki irna, segitene megköszönném.

2016. jan. 31. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz megszabadulni tőle. Kezelni és fertőtleníteni kell. Nekem sem sikerül már 4 éve elmulasztani. Amikor már azt hiszem nincs több, akkor újból és újból máshol jön elő.
2016. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg volt olyan ami bevállt? Megtapasztaltam, hogy ez személyfüggő... De csak próbálkozni tudok.
2016. jan. 31. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézzetek fel a Baromedical honlapjára! Nincs olyan, hogy nem lehet elmulasztani! Lehetetlenség nincs, csak tehetetlenség. Ez leginkább a tudatlanságból fakad.
2016. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a Wartner bejött, volt amelyik egyből eltűnt, de volt ami visszatér, akkor nagyobb felüleletet fagyaszottam le körülötte, így eltűnt másodszorra az is. Pár napig kellemetlen, de akkor le kell ragasztani.
2017. jún. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!