Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Crown betegségem, magas...

Crown betegségem, magas vérnyomás, rekeszizom sérvem van . érdemes regenor készitményt szednem szerintem fokozná a hasmenésre valo hajlamomat?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki kell próbálni az nem fáj.:)

Én lucerna örleményt, diófa levelet, ragadós galajt, sok C vitamint, D vitamint, E vitamint, B komplexet szedek. Méz is jó.

2016. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 martasjerg válasza:
igen szerintem is próba szerencse!! :)
2016. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy mivel (bélrendszer főleg)tisztító szer, így segítene. Viszont a rekeszizom sérvről nem tudok semmit, ezért arról nem szólok. De elég segítőkészek a cégnél, érdeklődhetsz nyugodtan. De úgy tudom, ha komolyabb baj van, a feltalálóhoz, Szabó Szigfrid (remélem jól írtam a nevét) doktorhoz érdemes elmenni, mert van hogy regenor mellé enni kell még valamit, pl. az algájukat vagy a többi dolog közül. Nem tudom pontosan. Ezért jobb ha a cégnél érdeklődsz. Én fogyás miatt szedem egy hónapja, és használ. Illetve ritkán jártam nagy dologra, de azt is optimalizálta.
2016. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!