Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Orrsövényferdülésem van, -...

Orrsövényferdülésem van, - állítólag emiatt - krónikus orrdugulásom, orrfolyásom (mikor egyik, mikor másik orrlyukam). Műtéten kívül létezik alternatíva az ilyesmi helyrehozásához?

Figyelt kérdés
Elvileg doki csak ezt ismeri, ritkán más megoldást, de sok dolog van, amire az orvosin kívül másabb, és akár jobb megoldás is létezik.

2016. márc. 13. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szintúgy ez a problémám van, csak emellé még társul egy elég komoly allergia is. Engem nyáron műtenek. Más megoldás nem igen van.
2016. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van. Idegesítő. Nincs más megoldás sajnos, alaposan utánakérdeztem. Nekem most nemigen lesz műtét egy ideig..
2016. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ti se tudjátok soha kifújni az orrotokat rendesen?
2016. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az orrfújás nem mindenkinél egyforma. Van, akinek egyszerű "csőszerű" orra van, amiből vagy előre, vagy hátra, de kisurran seperc alatt egy fújással a matéria. De mi itt most azok az emberekül gyűltünk össze, akiknek pont az a baja, hogy ez nem olyan egyértelmű, mert vagy szűkebbek a járatok, és/vagy amolyan "labirintus" orrunk van, és nem olyan egyszerűen működik. Tudod, "könnyen beszél, ki nem dadog".
2016. márc. 16. 08:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom kifújni rendesen az orromat....
2016. márc. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nekem is orrsövényferdülésem volt, kiderült, hogy emiatt nem tisztulnak rendesen az arcüregeim és van egész télen arcüreggyulladásom. Egy hete műtötték Veszprémben. Sokkal jobban vagyok, könnyebben veszem a levegőt még így is, hogy kicsit még váladékozik. Annyira nem volt vészes, egy éjszakát kellett bent aludni, szerintem megérte.
2016. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!