Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van itt olyan aki elvégezte...

Van itt olyan aki elvégezte már a Theta Healing alap DNS tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Milyen változásokat tapasztalt a tanfolyam után?Csak az alap tanfolyam elég arra,hogy átváltoztassam a belvilágomat?

2016. ápr. 17. 18:33
 1/8 anonim válasza:
100%
Szia! Én voltam Alap, Haladó és Ásás tanfolyamon is. Az alapot és az ásást ajánlom mindenképpen, azzal már át tudod írni a programjaidat. A Haladó tanfolyamon a síkokat vesszük végig, különböző gyakorlatok vannak a síkok-on. Attól is függ, mi a célod ezzel az egésszel. Változások: elindultam a saját utamon, megtaláltam a hivatásom, hamarabb túl vagyok bármilyen csalódáson/kudarcon, türelmesebb lettem és elfogadóbb, könnyebben hozok döntéseket, folyamatosan bontom le az általam felépített falakat magam körül. Jobban rálátok életem történéseire és miértjeire, megbocsátottam magamnak, szüleimnek. Kevésbé szabotálom saját magam és bátrabban cselekszem. Csak ennyi. :)Rengeteg önmunka, de az alappal már el tudsz indulni te is.
2016. ápr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még jobban kedvet kaptam hozzá. :) Mik azok a síkok?
2016. ápr. 21. 14:34
 3/8 A kérdező kommentje:
Arra is kíváncsi vagyok,hogy mi változott az életedben amikor aktiválva lett a 12 szál DNS?
2016. ápr. 21. 14:42
 4/8 anonim válasza:
46%
Én tényleg jóindulatból,és a pénztárcád megkímélése céljából mondom,hogy 12 szálú DNS NEM LÉTEZIK.Az egész tanfolyam bődületes hülyeségekre épül.A DNS kétszálú,ezt nem fogod sehogy se megváltoztatni,legfőképpen ilyen tanfolyamok hatására...
2016. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Azért érdemes erre is józan ésszel rálátni. A Théta alapja az ásás technika. Csak a gondolataid, érzéseid kellenek hozzá. Van, amit én is feleslegesnek tartok benne, de hatásosabbnak érzem, mint az agykontrollt. Vagy épp kiegészítik egymást... Én azt mondom, azt a technikát használd, ami működik nálad! Ha Te érzed, hogy hív ez a tanfolyam, akkor menj. Igazából senki sem fogja tudni neked megmondani, hogy megéri-e. Vannak kisebb workshopok is, talán előbb arra menj el, hogy megtudd milyen egyáltalán Thétában lenni. Vagy konzultációra. :) Nagyon jó egyébként. Rég éreztem olyan nyugalmat, békét. Szóval ha még nem tudod, és félted a pénztárcádat, érdemes lehet előbb egy ilyet kipróbálnod.

Nagyon vázlatosan a síkok:

1. sík: idetartoznak az elemek, ásványok, kőzetek, kristályok, maga a Föld is.

2. sík: növények, szerves anyagok, fák, vitaminok, vírusok, gombák, baktériumok, a természet szellemei: elementálok, tündérek.

3. sík: ezen a síkon léteznek az emberek és állatok. Az emberek igazából az 5. sík gyermekei, és azért vannak itt a 3. síkon, hogy megtanuljanak tudatos mesterei lenni a testüknek, gondolataiknak és érzéseiknek.

4. sík: sámánok, ősi szellemek birodalma, ez az a hely, amit szellemvilágnak is hívnak.

5. sík: az alacsonyabb fokozatokban a negatív entitások, lények (démonok, bukott angyalok) a magasabb fokokon angyalok, felsőbb én, a felemelkedett mesterek (Buddha, Jézus) stb. léteznek.

6. sík: az Univerzum törvényei (igazság, egyensúly, elektromosság, karma törvénye stb.)

7. sík: Isten, Teremtő, a Forrás, a feltétel nélküli szeretet. A thetahealing konzulensek megtanulják ennek a síknak az energiáját használni.

2016. ápr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A sík más néven dimenzió?
2016. ápr. 23. 09:46
 7/8 anonim válasza:
Nem. :)
2016. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Huuu..az alappal is sok mindent tudsz már kezdeni, de én nem bántam meg, hogy elmentem a haladóra. Nekem ez is adott tanulságot és mivel a tanárom és a csapat is szuper volt nagyon jól éreztem magam. Vannak újabb dolgok amik nagyon tetszettek, amikkel még több dolgot tudok helyrerakni, megvalósítani.
2016. dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!