Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kipróbáltátok az Új Germán...

Kipróbáltátok az Új Germán Medicinát? Milyen betegségre vált be?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

Mitől új, mitől germán és mitől medicina?

Szerintem ez pénzlehúzás, nem több.

2010. ápr. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Kedves válaszadó!Attól,hogy te még nem hallottál róla,attól létezik,és tudd,hogy fantasztikus jó dolog.Ne becsülj le olyan dolgot,amit te esetleg nem ismersz.

Kedves kérdező!

Én 1 éve ismerkedem vele,tanulom,és rengeteg kérdésemre választ kaptam általa.A legapróbb pattanástól a pajzsmirigy alul működésig.Menj fel a GNM fórumra és tájékozódj!

2010. ápr. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én csak most ismerkedem vele. Állítólag mindenre jó.

Itt többet tudsz róla megnézni: [link]

2010. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenre jó, akkor miért nem ez az egyetlen "gyógyítási" módszer? Egy fórumtag régebben invitált engem is és elmesélte, hogy azért vagyok rákbeteg, mert elvesztettem egy szerettemet. Ez csak ott sántít, hogy nem vesztettem el szerettemet. Miután mondtam neki, váltott: akkor azért, mert rossz a kapcsolatom a gyerekemmel. Elmondtam: nincs gyerekem. Szóval ennyit ezekről...
2012. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
A "fórumtag"nem biztos,hogy tökéletesen értett a dologhoz,mindenesetre szép tőle,hogy segíteni akart.Valami mindenképpen történt körülötted(értsd Veled)amiért zavar támadt a szervezetedben,és betegséggé lettél.
2012. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha mindenre jó, akkor miért nem ez az egyetlen "gyógyítási" módszer? Ez olyan kedves,ártatlan kérdés a gyógyszeripar-uralta egészségügyben,hogy nem is tudom,hogy kezdenék a megmagyarázásához.
2012. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*betegséggé lettél=beteggé lettél,elnézést.
2012. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak. Priviben tudnál segíteni nekem, lenne néhány kérdésem.
2012. jan. 12. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!