Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ajánlana valaki természetgyógy...

Ajánlana valaki természetgyógyászt Pécsen? Dr. Alexander Sztrasnijról hallott valaki?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, fél éve orvostól orvosig járok különböző problémákkal (kéz-láb bizsergés, véna gyulladás,mellkasi nyomás), és mindenhol makk egészségesnek nyilvánítanak, szuper értékekkel, szuper laborral, voltam MR-en és még egy csomó vizsgálaton, mindenki felteszi a kezét, hogy szervi gond nincs. Én mégsem érzem annak magam, folyamatosan újabb és újabb tünetek jönnek elő, aztán elmúlnak, pedig korábban sosem volt semmi bajom, még orvosnál sem jártam sosem.

Arra gondoltam talán egy természetgyógyász, aki az egész ember működését nézi, nem egy-egy szervét külön, segíthetne kikeveredni ebből. Erre várnék ötleteket! Köszönöm előre is!



#Pécs #természetgyógyász #Dr. Alexander Sztrasnij
2016. máj. 27. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
A természetgyógyász nem az egész ember működését nézi, hanem áltudományos, hatástalan hülyeségekkel szedi ki belőled a pénzt. Ha semmilyen orvos nem talál semmit, akkor érdemes lenne egy pszichiátert felkeresni.
2016. máj. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

Nem ártana utána nézned a komplementer medicinának mondjuk az MTA-ban.... :) De csak nyugodtan ontsad a hazugságaidat.. :)


[link]


[link]


[link]


Tudod a szándékos dezinformálás és hazugságok nem célra vezetők főleg a szkeptikusok részéről, mert mint tudjuk ők semmit sem fogadnak el, még azt sem ami tény.... :)

2016. jún. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

És ha ez nem elég a Pécsi tudomány egyetemen is oktatják a hagyományos kínai orvoslást a Debreceni egyetemen az ayurvédikus hagyományos indiai orvoslást is szintén tanítják, mert megalapozottnak és tudományosnak tekintik az MTA-ban...


Csak úgy megjegyezném, hogy a gyógytorna, gyógymasszázs, gyógyfürdők mind a természetgyógyászathoz tartoznak és a hivatalos orvosi kiegészítésnek magyarul a szakorvos utasítására végzik ezeket a kezeléseket amit főorvosok és elismert orvosok irányítanak az ország területén...


Szerintem már kezd a hócipőjük tele lenni azoknak az embereknek már veletek akik nem bírják már azt a sok hazugságot amit le akartok az ember torkán tolni, az összes egyetem és az MTA elfogadja a természetgyógyászatot mint kiegészítő komplementer intergrativ orvoslást és a világon mindenhol erről van szó...


Az, hogy vannak kóklerek ez sajnos igaz, de ez még mindig nem a természetgyógyászat számlájára kell írni, ugyanis számtalan más csalás történt pl a hagyományos orvoslás területén ami szintén megérdemel némi odafigyelés... A kettőt együtt használják már régóta és eredményesen...


az akupunktúra orvosi diplomához van kötve a gyógytorna diplomához van kötve a gyógymasszázs felsőoktatásban van... A gyógytornát, gyógymasszázst se tudják mérni mégis kiválóan hat mozgásszervi, ízületi fájdalmak esetén reumatikus betegségek kezelésére az akupunktúra reflexológia szintén és egyéb más problémákra is ajánlott...


A kórházakban alkalmazzák már hozzáteszem mert kiváló gyulladáscsökkentő és fájdalom csillapító hatása van..


[link]


[link]


[link]


[link]


Csak röviden ennyit szerettem volna....

2016. jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Én meg csak röviden annyit szeretnék, hogy tanultál-e valaha induktív statisztikát? Ugyanis tanulmányok hada bizonyította már, hogy totálisan hatástalan az összes szar amit ideokádtál. Az pedig elég nagy szégyen, hogy egyetemen oktatják,ezért tart itt az egészségügy.
2016. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Te szimplán buta vagy és tudatlan tudod ezek több ezer éves gyógymódok és csak úgy nem fogják őket beszüntetni mert a magadfajta tudálékosok azt mondják "csak mert hatástalan és semmiféle tudományos cikket nem vagytok képesek publikálni csak valami tudománytalan szösszenetet..."


Ja és légyszíves ha valami reumatikus betegséged lesz és ízületi fájdalmak akkor ne utaltasd be magad egy olyan kórházba se ahol gyógymasszázs, gyógytorna, gyógyvíz van mert ott természetes úton fogják a dolgokat kezelni és nem gyógyszerekkel.... :)


[link]


"Mozgásterápiák[szerkesztés]

Gyógytorna (Alexander technika, légzésterápia, Joseph Heller űrkutató módszere1978)

Confusion.svg Nem tévesztendő össze a következővel: Joseph Heller (Joseph Heller író).

Searchtool right.svg Bővebben: [[]]

Feldenkrais módszer[37] Moshe Feldenkrais (1904-1984) Tanár. Az általa kifejlesztett mozgásterápiás módszer elsősorban a rehabilitáció, a pszichoszomatikus klinikák, valamint a trauma kezelés támogatására hatékony.

Searchtool right.svg Bővebben: [[]]

Tajcsicsuan (Diagnosztikus gyógytorna is egyben)

Searchtool right.svg Bővebben: [[]]

Érintés terápia (craniosacralis terápia)[38]

Searchtool right.svg Bővebben: [[]]

Kiropraktika „Csontkovácsolás”: Andrew Taylor Still 1828-1917

A csontokat gyógyító atya, a rabszolgatartás eltörlésének harcosa. Orvosként végigszolgálta az 1861-ben kirobbant amerikai polgárháborút. Felesége betegségben halt meg, három gyermekét megölték. 1850-ben a Baker Egyetemen próbálta bemutatni és engedélyeztetni az általa kifejlesztett csont-kezelési módszert. Ekkor még elutasították. Hosszas vándorlás és próbálkozások után 1874-ben visszatért Macon-ba (Missouri) és egy évvel később sikerült elfogadtatni a technikáját amellyel több reménytelen beteget sikerült meggyógyítania. A csontkovácsolás elnevezést 1885-től kapta. Kirksville-ben 1892-ben, egy kétszobás kocka épületben alakítottak ki egy iskolát, ami hamarosan híressé vált.[39] Élete és munkássága példaértékű. Daniel David Palmer 1845-1913)[40][41]

Searchtool right.svg Bővebben: [[]]

Gyógymasszázs Viszonylag újnak számít a Maori-masszázs. 1990-ben Hemi Fox Dániában létrehozott egy gyógyító intézetet és divatba hozta ezt a módszert is.[42]

Searchtool right.svg Bővebben: [[]]

Bioenergetika"


Szóval ennyire tudatlan vagy, hogy ezt nem tudod.... :)


Azt megnézem, hogy ízületi problémákat és reumatikus betegségeket, hogy fogsz gyógyszerrel kikezelni, megsúgom, hogy sehogy sem... :) A reumatológus csak gyógymasszázst, gyógytornát fog javasolni és még kiegészítő kezeléseket akupunktúra, reflexológia...


Üdv egy gyógymasszőr-fizioterapeuta! :)


Szóval ha találkozol egy gyógymasszőrrel aki épp egy ízületi problémádat vagy fájdalmadat fogja kezelni ezt légyszíves mond meg neki, hogy áltudomány amit csinál és a reumatológus főorvosoknak is azt hiszem jól kiröhögnének! :)


Látod amilyen okosnak hiszed magad annyira tudatlan vagy! :)

2016. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

"Ugyanis tanulmányok hada bizonyította már, hogy totálisan hatástalan az összes szar amit ideokádtál."


Ja a gyógyszerlobbi által szponzorált "tudományos" cikkekről beszélsz amit az a jó madár Boldogköi Zzolt szokott írogatni? :)


Amin rengeteg professzor és orvos szétröhögi magát? :)


Beszélhetnék róla ugyanis orvosokkal dolgozok együtt és megvan a "véleményük" róla.... :)


Az nem statisztika hanem egy órási baromság amiket összeír azaz ember és időkérdése, hogy az ilyen embereket hamarosan elfogják távolítani, ugyanis alap dolgokkal nincsen tisztában, ahogyan te sem... :)


Szedd a gyógyszereket és semmilyen természetgyógyászati beavatkozást ne vegyél igénybe ha ettől jobban érzed magad de baromságokat ne írogassál ha megkérhetlek, ugyanis én mint gyógymasszőr kikérem magamnak, hogy a mi kezeléseinket és a természetgyógyászati beavatkozásokat kritizáljad ráadásul úgy, hogy fogalmad sincs az egészről... :)

2016. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, bár egyik sem a témába illik, és hasznos....! Nem arra voltam kíváncsi ki mennyire hisz a természetgyógyászatban, hanem arra, hogy valaki ismer-e hozzáértőt Pécsen.

Mindenkinek egyéni joga, hogy hisz-e ebben vagy sem.

Én hiszek, és a gyerekek sem kaptak még sosem antibiotikumot, mert gyógynövényekkel simán kikezelem a kisebb betegségeket. Pszichiáterre köszönöm nincs szükségem, na pont ők azok, akik még rád sem néznek már felírnak 3 féle nyugtatót, kedélyjavítót, szorongásoldót.

Ha valakinek van tényleges tapasztalata természetgyógyászról Pécsen, kérem az írjon! Köszönöm!

2016. jún. 3. 15:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt jó lenne tudni, van - e és hol természetgyógyász Pécsen. Érdekelne engem is.
2016. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Igen ő hiteles. Olvastam egy könyvét és ugye ő alapból orvos is szóval mindenképp megéri.
2016. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Szia. Sajnos nekem is egyre több problémám lett. Jártam orvosról, orvosra. Végén egy pszichiáternél és pszichológusnál kötöttem ki. Azzal magyarázták,hogy az adott tüneteim pszichésen vannak. Kaptam kedélyjavítókat,szorongásoldókat...stb. Három évig szedtem, majd újra előjöttek a tünetek. Ismerősök ajánlották Kálócz Attilát. Fogalmam sem volt ,hogy mit is takar ez a természetgyógyász. Felmentünk Pécsre és kíváncsian vártam,hogy mi előtt is állok. Teljes döbbenet. Olyan dolgokat mondott amiben én sosem hittem. Valamiféle kis szerkezettel állapította meg ezeket. Röviden összefoglalva,hogy hozzám egy kislány ragaszkodik, aki 9 éves, nevelőotthonban agyonverték és Ő szívja le az energiáimat,ami miatt folyamatosan betegeskedem. Mondjuk valami logika lehet az egészben. Engem 9 évesen hagytak el a szüleim, és azóta nagyszüleim nevelnek, és akkoriban nagyon rossz időkön mehettem keresztül, nem voltak barátaim és valószínű ez miatt kötődött hozzám a kislány.( Ezeket az infókat viszont nem tudta). A kislány nem bántani akar, Ő nem rossz. Akkor valami szertartás félével elengedtük a kislányt. Ő is azt állította ,hogy pszichésen vannak gondok nálam és ,hogy az életemben minden okkal történt, mert ha akkoriban nem így alakultak volna a dolgok, akkor nem ilyen ember lennék. Kicsit kevesebb,mint 3 órát voltam fent nála. Akkor elhittem ezeket neki. Viszont most 3 hónap után lehetetlennek tűnik. Az utolsó mondta az volt,hogy az ember saját magát meg tudja gyógyítani. Nem kell hozzá orvos. Minden szervemet megnézte azzal a gépezettel.


Tehát én azt mondom egy próbát megér, ha hiszel ilyen alternatív gyógyászatban. Ajánlom Kálócz Attilát. Nagyon kedves, megértő és tudja,hogy mit csinál és,olyan mintha mellette egy másik világba csöppennél.

Nekem ezzel kapcsolatban nagyon kettős érzelmeim vannak. Hihetetlen és nem tudom eldönteni ,hogy ez most valós, igaz- e?! Nekem pszichésen volt minden, de ha neked szervi okai vannak,akkor lehet még arra is talál valami kiutat ,hogy kikeveredj ebből.


18/L

2016. dec. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!