Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Theta Healing módszert nem...

Theta Healing módszert nem lehet itthon megtanulni magamtól?

Figyelt kérdés

Keresek a neten információt róla, de nagyrészt csak magyar oldalakat és tanfolyamokat dobál ki. Mi ez valami boszorkányság, amit csak tanfolyamon kemény tízezrek kifizetése után lehet csak elsajátítani? Agykontroll tanfolyam is olyan 40ezer, de az interneten rengeteg könyv, meditáció, magyarázat van amivel itthon, magától is sikereket érhet el.

Youtube-on is már szinte minden marhaság fenn van, rákeresek esetleg hátha valaki beszámolt róla, de gyakorlatilag angol nyelven nincs róla videó, csak magyar tanfolyamokra invitáló beszámolók a tanítóktól. Érdekelne a dolog, de 60 ezer plusz 3 nap felutazni, az már majdnem ott van, mint egy magyar átlag fizetés.


Esetleg valaki talált már olyan könyvet, leírást amiből megtudta tanulni?



2016. júl. 13. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
átverésről ritkán van ingyen anyag
2016. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell felutazni, már sok helyen tanítják. Az információ hatalom. Nincs ingyen. Miért nem akarod kifizetni a 60ezret?Agykontrollra is kifizettem a 40 ezret, életem legjobb befektetése volt. A thétára is ki fogom a 60ezret. Ha sajnálod a pénzt rá, az univerzum is sajnálni fogja rád. Ez a vonzás törvénye.
2016. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem lévöhöz, bàr szerintem az agykontroll nem éri meg az àràt, annyira nem összetett, s mostmàr online is meg lehet tanulni a lényeget; én gyerektanfolyamot végeztem régebben (ami segitett is az akkori célom elérésében), manapsàg viszont inkàbb könyvekböl tanult meditàciokat hasznàlok, ami szàmomra hasznosabbnak bizonyult.
2016. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi a különbség az agykontroll és a Theta Healing között?
2016. júl. 13. 21:30
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Kettes vagyok. Nagyon-nagyon kiragadva a lényeget, az Agykontroll alfában, míg a théta healing théta szinten dolgozik. Teljesen másra való a kettő.
2016. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=Xr5dkZhLtRM

Ahogy ez a fazon elmagyarázza, mennyire igaz?

2016. júl. 13. 22:40
 7/11 anonim ***** válasza:
A Thétàt nehezebb elérni mint az Alfàt, hisz mélyebben van. Az agykontroll azért jo, mert gyorsan, bàrhol, bàrmikor hasznàlhato (pl. izgulsz valami miatt, hàromujj technika és kész :D ) . En nem probàltam ki amit mondott a videoban, de végighallgattam. Halk zenével a hàttérben (segitsen koncentràlni) szerintem müködhet, de kell az a 7-8perc hogy abba az àllapotba bekerülj.
2016. júl. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Thétában_az_élet válasza:

A Thetahealing-ről több könyv is megjelent már, amiket bármelyik nagy könyváruház láncnál be tudsz szerezni:

Alap, Haladó, Ritmus, Betegségek és rendellenességek.


Könyvből is megtanulható sok-sok gyakorlással, ill. a youtube-on ajánlom Nagy Szilvia videóit a témáról. Nagyon sokat lehet belőlük tanulni.

2017. febr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

[link]


Olvasd el a könyvet, csak pár ezer forint. A tanfolyam 150 000-ért csak lehúzás. Persze nagyok a jövedelemkülönbségek, de ha nem vagy milliomos, könyvből is ugyanúgy elsajátíthatod!

2017. okt. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Agykontroll tanfolyamon megkérdezték tőlünk, ki tudta megtanulni csak könyvből a technikákat. Több száz emberből talán 4-5 jelentkezett... egy tanfolyamon megfizeted azt, hogy sokkal hatékonyabban, gyorsabban és szakértői felügyelet mellett sajátíthatod el a tanultakat. Illetve ha már fizetsz érte, komolyabban is veszed, mint egy ingyenes Youtube-videót. Döntsd el, neked megéri-e.
2017. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!