Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Krónikus hasmenésre mit...

Krónikus hasmenésre mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kamaszkorom óta van. Főleg reggelente(de.10-11)de bármikor rámjöhet. Borzasztó!

Gasztroenterológus szerint tejcukorérzékeny vagyok, de van, hogy semmi tejeset nem eszem mégis előfordul.

Belgyógyászati kivizsgáláson is voltam, minden ok.

Lehet, hogy lelki eredetű?Talán valami alternatív dolog segítene?

Nagyon nehéz így élni, hogy bármikor megtörténhet, hogy wc-re kell menni.

Ja, háziorvosom szerint nyugodjak bele, renyhe a bélrendszerem, áhhh én így nem tudok élni.

Kérlek segítsetek!


2010. ápr. 16. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én régebben sokat mondtam azt, hogy beszarok!

Beszarok ezen az emberen, beszarok azon a zh-n, beszarok olyan jó pasi...stb.

Aztán egy idő után elkezdett menni a hasam. Mindenféle kivizsgáláson voltam ahol természetesen nem találtak semmit.

Egyszer egy ismerősöm javasolta, hogy látogassak el pszichológushoz aki 4-5 alkalom után elküldött agykontroll tanfolyamra. Humbugnak meg kuruzslásnak hittem a dolgot de a párom kifizette nekem a 27.000 Ft-os tanfolyam díjat. Gondoltam nem hagyom kárba veszni a pénzét és elmentem rá.

Akkor döbbentem meg igazán mikor rájöttem, hogy a gondolataimmal tudom "irányítani" a testem.

Mivel mindig azt használtam, hogy "beszarok" így rám is jött a fosás.

Az agykontroll segítségével sikerült ezekről a borzasztóan rossz szokásaimról leszokni, és Isten lássa igaz szavaim...kb 2 hónap után már nem ment annyira a hasam és olyan 4 hónap után teljesen normálisan működtek a beleim...

Ezt csak azért meséltem el, mert hátha neked is van ehhez hasonló rossz szokásod amit ilyesmi dolgokkal te is el tudsz hagyni!

Jobbulást! :)

2010. ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:-)))
2010. ápr. 16. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!