Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Váll és hát fájásra kineziológ...

Váll és hát fájásra kineziológiai tapasz szeretnék. Veszprémben ki tudná jól felrakni megfizethető áron? Vagy most a lidl-ben is kapható azt érdemes megpróbálni saját magamnak otthon?

Figyelt kérdés
Múlt héten vagy 1,5 hete kezdett el fájni. Múlt héten csütörtökön Pesten voltam és ott 1 órát kellett állnom és a táska pántja azon a vállamon volt és annyitól is fájt, utána átraktam másik vállra ugyan úgy fájt utána. Tegnap voltam megmasszíroztatni ott utána jó lett, aztán este a hátam/ lapocka meg a vállam is fájt ha hanyatt feküdtem. Ez reggelre csak rosszabb lett. Kaptam rá váll lazítós stb. feladatokat ezektől kicsit jobb lett, de eléggé fáj és szinte mindentől.

2016. júl. 28. 10:19
 1/5 anonim válasza:
Szia, Herenden tudom ajánlani neked Bezerédy Tündét. Ő gyógymasszőr és foglalkozik tapaszolással is. Nagyon jó! Facebookon is megtalálod! :) Remélem segítettem.
2016. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivel szinkronúszok és van sima úszás is. És fáj, meg húzódik a felkarom. De akkor ezt a tapaszt lehet rakni a váll, hát ha kell kar részre?
2016. aug. 3. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:

nézz utána váll, hátedzésnek, többet ér az izom, mint tape.

[link]

Ne írd, hogy az úszástól izmos vagy.

2016. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De sajnos ha használni kell fáj... Persze csinálom a lazító, nyújtó gyakorlatokat is. De erősíteni nem bírok, mert egyszerűen fáj. Az edző, meg egy masszőr is azt mondta, hogy kíméljem...
2016. aug. 4. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:

az úszás terheli a legjobban, súlyzóval soha nem csinálunk olyan karcsavarásokat, mint pl a gyorsúszásban

Jóhogy azt mondják, hogy kíméld, így nem fognak bajba kerülni, csak közük sincs hozzá.

A nyújtás semmire se jó, de edzés előtt még káros is, mert nincsennek bemelegedve, áhhh.

Próbáltad már edzeni? Súlyzóval? Szabályosan?

2016. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!