Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Méhcsípésre nektek mi a...

Méhcsípésre nektek mi a bevált módszeretek?

Figyelt kérdés
Tegnap csípte meg a méhecske a gyűrűs ujjamat. Mivel semmi baja nem volt utána, így nem is kezeltem, még csak meg sem dagadt. A méregzsák ott volt, de azonnal lekaptam. Azt gondoltam, ha addig nem dagadt fel, akkor már nem is fog. Erre hajnalban kezdtem érezni ,hogy feszül, akkor gyorsan lehúztam a gyűrűt, de már alig akart lejönni, még az utolsó pillanatban szedtem le. Mostanra olyan lett az ujjam, mint egy túlfőzött torz virsli, de kő kemény. Hogy lehet, hogy másnapra dagadt fel? Mit tegyek rá? Eddig nem volt időm, mert dolgom volt, most érnék rá borogatni. Paradicsom még beválik egy nap után?
2016. aug. 21. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hideg borogatást tegyél rá, majd Fentistil géllel is bekenheted.
2016. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
elég jó vény nélül kapható kenöcsöket gyógyszereket lehet kapni a gyógyszertárakban.
2016. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vöröshagyma levét tette rá már a nagymamám is még frissiben, de az ecet és asszem a citrom leve is talán jó!

Utólag kalcium és ecetes borogatás tud segíteni az ilyesmin! :) Ha a torkod kezd dagadni ilyen esetben, azonnal hívj mentőt!

2016. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!