Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mikor érdemes kórházba befeküd...

Mikor érdemes kórházba befeküdni Borderline betegséggel?

Figyelt kérdés
Szinte évi rendszerességgel legalább 1-szer 6 hetet pszichiátrián töltök. Körülbelül tudom mire számíthatok, ha befekszem. Általában kibírható. Idén egyszer túladagoltak és nem ismerték fel a gyógyszeralergiámat. Aztán kaptam kint egy nagyon rossz gyógyszert, amit lehet, hogy soha nem heverek ki. Most az új diagnózisom már borderline, amire ha nem tévedek nagyot, nem múszály egyáltalán gyógyszert szedni. Viszont még mindig szedek gyógyszereket, mert nincs helyette más. Olyan állapotba kerültem már több hónapja, hogy a fürdés-mosdás problémát jelent. Meglátogatott a pszichiáternő és szinte a kezemet fogta, hogy sikerüljön egy fürdés a kádban. Utána egy jó pillanatomban (ami nagyon kevés van) sikerült felkeresnem őt a rendelőjében az receptekért, meg hogy beszéljünk. Abban állapotunk meg, hogy közeljövőben a gyógyszerösszetétel nem fog változni. Ha nekem ez így sok vagy kevés, akkor feküdjek be valamelyik pszichiátriai osztályra vagy valamelyik terápiás intézménybe. Ki mit tanácsolna nekem?
2016. aug. 25. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

orvosoddal fürdesz?

tb alapon?

2016. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"Idén egyszer túladagoltak és nem ismerték fel a gyógyszeralergiámat. Aztán kaptam kint egy nagyon rossz gyógyszert, amit lehet, hogy soha nem heverek ki." Ezek a mai pszichiátria valós kockázatai amit páran már megtapasztaltunk.
2016. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"orvosoddal fürdesz?" Igen előfordult 1 alkalommal.

"TB-alapon?" Na este pont erről értekeztem apámmal. A család pénze nála van. Mondtam vagy kifizet egy horror összeget vagy elbúcsúzom mindentől, ami fontos. Sok mindent mondott, ami nem segített. Például, hogy ő már öreg és ne várjam, hogy helyettem oldja meg a problémáimat. Meg, hogy túl sötéten látom a dolgokat. Az igazság az, hogy már alig van látásom, gyakran irritálnak a színek.

2016. aug. 26. 05:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Kicsit szét van esve a gondolkodásod kedves kérdező!Nem igazán tudom felvenni a fonalat.Kifejtenéd ezt bővebben?
2016. aug. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Valós kockázatokról. Nekem 15 évvel ezelőtt, amikor minden kapcsolatom megszűnt. A neten próbáltam új ismerősöket találni. Volt egy jópofa külföld manus, aki baráti tanácsokat adott csetelős felületen. Azt mondta nyírjam ki a szüleimet és ad nekem munkát, pont rám van szüksége. Hát erős volt a kísértés, hogy szót fogadjak. Aztán hogy tényleg adott volna-e munkát, meg milyen munkát adott volna azt nem tudhatom. A másik meg, hogy volt diliflepnim, ami felmentett volna a büntetés végrehajtás alól. És talán be tudtam volna bizonyítani, hogy a saját szüleim tettek tönkre, nem is kicsit. Jogos önvédelem az életem érdekében. Nem öltem meg senkit. Reménykedem, de lehet, hogy hiába.
2016. aug. 26. 05:54
 6/12 A kérdező kommentje:
fejtsem kis ezt bővebben? Mit? A fonalat? Kérdezz konkrétan!
2016. aug. 26. 06:04
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"A másik meg, hogy volt diliflepnim, ami felmentett volna a büntetés végrehajtás alól. És talán be tudtam volna bizonyítani, hogy a saját szüleim tettek tönkre, nem is kicsit."

Először is:A büntetés végrehajtás elől semmilyen "dilifelpni" nem ment fel senkit.Inkább súlyosbítja a dolgot,mivel ilyen esetben téged valószínűleg "nem meghatározott időtartamú kényszergyógykezelés"-re küldenének,amit Budapesten a Kozma utcában található IMEI nevű intézményben (pszichiátriai börtön) kéne letöltened.Utána sem valószínű,hogy visszakerülnél a "normális" világba,ezért elfekvő szociális otthonban kötnél ki.Szerintem nem éri meg ezért mások életét kioltani.

2016. aug. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jav.:"diliflepni"
2016. aug. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy már volt egy internetes barátod. Gondolom már nem bízol az ilyesmiben, senkiben. De ha szeretnéd rendbe tenni az életedet, keress meg priviben. Elmondom, hogy hogyan tudsz magadon segíteni, de még néhány információra szükségem van ehhez.
2016. aug. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

fürdőnadrág volt rajtad, amíg a pszichiáternőddel fürödtél?

Neki jó volt?

2016. aug. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!