Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyi ido utan erdemes...

Mennyi ido utan erdemes kihuzni a cernat a vizholyagbol?

Figyelt kérdés

2016. aug. 27. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
te komolyan befűztél egy nem steril cérnát egy sebbe?
2016. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hinnem, hogy ismeretlenben itelkezni kene. Nem szerettem volna errol regelni, de sokan tudjak, hogy van egy ilyen "gyogymod". Lefertotlenited a tut (tuzben) es a cernat (alkohol) es athuzod a holyag tetejen. A cerna miatt szabad utja marad folyton(!) a nyiroknak igy nem tud ujra noni, tehat hatasosabb mint a sima kiszuras. De annyit hallottam, hogy vagy kihuzodik veletlen vagy par ora esetleg fel nap mulva en vegyem ki, de az oregek szerint napokon at maradjon ott. Viszont azert nem szeretnem, hogy beepuljon vagy hasonlok ezert kerdeztem azoktol akik ezt a modszert hasznaljak, hogy mennyi ideig hagyjak benne! (Persze van a holyag tapasz, a hagyjuk lehuzodbi, kiszakad magatol, csak atszurom stb modszer is). Es elore koszonom a valaszokat. :)
2016. aug. 27. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Édes jó Uram, mennyire idióta emberek vannak.
2016. aug. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom az ideillo tartalmas valaszt :)
2016. aug. 28. 10:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Vedd ki most, a lé kifolyik a lyukon, de a bőr rá tud simulni! :)

Ilyenkor a levet kell lefejteni egy kis lyukon, majd fertőtleníteni és lazán leragasztani, hogy ne menjen bele semmi!

2016. aug. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :)
2016. aug. 29. 10:58
 7/7 anonim ***** válasza:
FYI: [link]
2016. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!