Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyi idő míg áttisztítja a...

Mennyi idő míg áttisztítja a gyógytea a szervezetem?

Figyelt kérdés

Már régebben is ittam gyógyteákat, mind magam szedem, szóval nem veszem őket. Kb 1 hónapja megint kiújult az akném, ha lehet így mondani. Túl zsírosan étkezem, a pattanások azt mutatják, hanyagoltam is egy ideig, de valamiért megint visszaestem. Továbbá az ilyen pattanás térképek szerint a májammal is van gond, plusz lép is. Az egyik könyvben láttam a mezei katángot mint nagyon jó tisztítót, már egy hete iszom, diófalevéllel és cickafarkkal keverve.

A kérdésem röviden: mennyi idő míg a tea kitisztít?



2016. szept. 2. 17:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Napi 1-2x iszom a teát, vegán vagyok.
2016. szept. 2. 17:37
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
A mérget a szervezetből nem a tea, hanem a máj és a vese üríti ki. Hogy a májaddal van-e baj, azt nem a pattanásaid alapján kell megállapítani, hanem vérvétellel. Keress fel egy bőrgyógyászt inkább, ha bőrbetegséged van.
2016. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha vegán vagy, hogy a fenébe tudsz túl zsírosan étkezni? Még az is lehet, hogy valami hiánybetegség miatt vannak pattanásaid.
2016. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bőrgyógyász már volt, nincs hiánybetegségem, kitűnő a vérképem
2016. szept. 2. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyulladás van a szervezetedben. Ha hevített növényi olajokat, és úgy általában túl sok omega 6 zsírsavat fogyasztasz (az omega 3 - omega 6 arány ideális esetben 1:1), már meg is van az egyik lehetséges bűnös.

Lehet baj a bélflóráddal is, probiotikumokkal, nyers hagymafélékkel, fűszerekkel tudsz rajta javítani.

Szerintem nézd meg Gyuri bácsi honlapját, ő minden gyógynövényhez leírja, hogyan és mennyit, mennyi ideig érdemes fogyasztani, és milyen hatása van (ha még nem olvastad eddig).

2016. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszi a választ, őt néztem már. Éppen ezért iszom most a katángot, és milyen gyulladás lehet?
2016. szept. 4. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont két hét múlva kezd hatni!
2016. szept. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Általános iskolás biológia:

Az ember mindenevő(gumós fogazat). Ha kizárólag növényevők lennénk, hidd el, az emberi szervezet arra állt volna rá.


Válasz:

Igyál meg 2dl Domestos-t. Percek alatt úgy kipucol, hogy ihaj. Még a perem alatti vízkövet is feloldja.


Ui.: Domestos-t nehogy komolyan vedd! Erősen mérgező!

2016. szept. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!