Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fokhagyma-galagonya-fagyöngy...

Fokhagyma-galagonya-fagyöngy kapszula tényleg hatásos magas vérnyomásra / egyéb szív-érrendszeri betegségre?

Figyelt kérdés

Erre gondolok:

[link]


Renteg pozitív értékelés van róla.


Tényleg ilyen hatásos?


2016. szept. 28. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Magas vérnyomás betegség ügyében inkább az orvossal tanakodjál. Különben az ilyen keverékeket használják még körömgomba ellen is. Főleg azért, mert rohadt büdös, és senki sem tudja mire jó.
2016. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen, de szerintem olcsóbb és biztosabb, ha a fokhagymát eszed rendszeresen + galagonya teát iszol. (Értisztításhoz a lilahagymát és az almaecetet is tudom ajánlani, meg a májtisztító kúrákat.)
2016. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem túl magas a vérnyomás akkor igen. Hatásos. Reggel 2 szem, este 2 szem. Bármelyik gyógynövény boltban lehet kapni.
2016. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Természetesen érdemi befolyása nincs egy már kialakult problémára. A magas vérnyomás gyógyszeresen jól kezelhető, lassú gyilkos, de előbb-utóbb megöl ha hagyod.
2016. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 homo ludensz ***** válasza:
Egyszer azt mondta nekem egy doki csak úgy lazán beszélgettünk az úton hogy töménytelen mennyiségű fokhagymát kellene ahhoz enni rendszeresen hogy normalizálódjon a vérnyomása annak akinek magas. Jó a fokhagyma de nálunk ockodnak a szagától meg attól is aki eszi.Vannak népek ahol ez megszokott napi eledel meg a szag is.
2016. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bne válasza:

szerintem hatásos, de mozogni is kell hozzá, egy kapszulától nem várhatsz csodát. Én ezt szedtem:

[link]

2018. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!