Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » EPE KÖ vel kapcsolatosan több...

EPE KÖ vel kapcsolatosan több 10-100 cikk van "epekö eltávolitásrol-mütét nélkül". Egy két cikket oszt meg mindenk keserüsos kurárol. Stb Megoldás?

Figyelt kérdés
De konkrétan tudd valaki megoldást erre?10-15 epekövem van.ki akarják venni holygom.Nem szeretném !!Vagy valakinek konkrét tapasztalata?

#Tapaztalatokat szeretnék hallani #Epekö eltávoltitásárol.
2016. okt. 17. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyi biztos, hogy a keserűsós kúrát ne csináld meg, egy átverés az egész, ráadásul veszélyes is. Az epekövek veszélyesek is lehetnek, én vállalnám a műtétet.
2016. okt. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én bevállaltam a műtétet, 12 millis volt a kövem. Tapasztalatból tudom, hogy a kerti porcsin fogyasztása jót tesz az epének. Én a műtétig 3 hónapig ettem, és nem is kellett volna eltávolítani már, csak hát a szenvedőket megvezetik, és sokat kellett várni a műtétre, ezért alá vetettem magamat.

De mindenkinek azt tanácsolom, hogy elöbb figyeljen oda a táplálkozására, és rágja meg rendesen az ételt mielött lenyeli! A táplálék az csak is szerves eredetű, a hozzáadott adalékok nem tesznek jót az emésztésnek.

Akinek már epekövet állapítottak meg ultrahanggal, de nem okoz még neki túlzottan nagy kínokat, kerülje el messze az orvosokat, és rágicsáljon porcsint!

2016. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Maria Trebentől a gyemekláncfűvet olvastam. 5 darabot naponta. Kissé keserű, na és !!
2020. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!