Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valakinek volt már olyan...

Valakinek volt már olyan betegsége, amit gyógyszerekkel nem lehetett gyógyítani, de sikerült egy természetes gyógymóddal meggyógyulni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem volt.A mantra egyetemre mentem el és ott hangfrekvenciás kezeléssel gyógyítottak.Igazából az ember önmagát gyógyítja meg,csak meg kell teremteni a nyugodt körülményeket és feltételeket.A sómentes étrend is sokat segít Nekem,az étkezéssel is sokat segíthetsz magadon.Cukrot,fehérlisztet semmiképp!Bio boltokban sok jó dolog van,legjobb ha magadnak sütsz krumplit,párolsz zöldségeket,rizst és ezeket eszed.Tehermentesíted a szervezeted és beindulnak a gyógyulási folyamatok!Üdv:Anett
2016. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Régen sokat jártam mindenféle orvoshoz. Nekem az esetek 98 %-ában nem tudtak segíteni a nyugati orvosok. Reiki-vel sok problémám megoldódott.

A kutyámnak másfél hónapig hasmenése volt (miután kihoztam az állat-menhelyről). Sokat vittem állatorvoshoz, aki mindent kipróbált, de semmi sem használt.

Utána Reiki-ztem 5 napig a kutyámat, napi 1 órát, és teljesen rendbe jött.

(Az első 2 napban erősödött a hasmenése - ez szokott lenni a gyógynövényes kezeléseknél is, hogy az első 3 napban erősödnek a tünetek, mivel a lerakódott méreg-anyagokat felszabadítja, amik bekerülnek a véráramba, majd kiürülnek a szervezetből).

2016. nov. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!