Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kurkuma magas dozisaban vagy...

Kurkuma magas dozisaban vagy a diclofenac duo lehet a hatásosoabb izűlei gyulladásnál?

Figyelt kérdés

2016. nov. 16. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
500 mg kurkumát szednék inkább naponta.
2016. nov. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
utánna olvasgattam és ha jól értelmezem a diclofenák duó csak elnyomja a gyulladást se a kiváltó okot nem szünteti meg a kurkuma meg a kiváltó okokat szüneteti meg. de hosszabb folyamat. szerintem kezdek egy diclofenac duóval ami 2 hét alatt enyhiti a gyulladást utánna meg elkezsek kurmumát szedni. a Siteces az jó nenm? tusom a gyogyszertáriba felébe noncs benne a hatóanyag csak ráírják
2016. nov. 16. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Én magát a kurkumát mint fűszert eszem rendszeresen, különféle ételekben. Elkezdhetnéd te is, akár a gyógyszer mellett is.
2016. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
En a kurkumat nem ismerem,lobalzsamot szoktam hasznalni ezt lehet diclofenakkal egyszerre is,vastagon kell bekenni vele a testreszt,ugy jobban hasznal nekem szokott segiteni
2016. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor van benne a hatóanyag, ha van OÉTI száma, az ellenőrzött.
2016. nov. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én a fűszer kurkumát használom. Kb. 8 hónapig napi egy mokkáskanál kurkumát egy kis lekvárba ( én a csipkebogyót használtam ) elkeverve minden reggel lenyeltem. Most már, hogy megszűntek a panaszaim csak minden másnap használom állapot megőrzésre. Az ára lekvárral együtt sem éri el a gyógyszer árának a harmadát. Jobbulást kívánok.
2016. nov. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Az ára lekvárral együtt sem éri el a gyógyszer árának a harmadát"

A víz meg még olcsóbb. Igyál vizet ízületi gyulladás ellen!


Menj el orvoshoz és amit ő javasol, azt használd.

A gyógynövények, fűszerek rendszerint remekek megelőzésre, de ha már nagy a gond, akkor ne ezekkel próbálkozz.

2016. nov. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jelenleg diclofenac duot szedek azt utókezelésnek gondoltam
2016. nov. 24. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!