Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ez nem egy átverés és pénzlehú...

Ez nem egy átverés és pénzlehúzás?

Figyelt kérdés

[link]

Olyan nehezen tudom elképzelni, hogy ez a hatékony, leghatékonyabb megoldás.



2016. nov. 24. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri kipróbálni, jobb mint a műtét, de még sok alternatíva van, csak az emberek ugye már el vannak nagyon kényelmesedve, aztán egyből mindent meg akarnak oldani stb..


Nekem szerencsére még megvannak a manduláim.


Szóval szerintem érdemes kipróbálni, meg védelmi szerepet látnak el amúgy, ami igaz megmarad tudtommal az eltávolítása után is, csak ezt a funkciót más szövetek veszik át.

2016. nov. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki és megtudod.

Ezen a téren más is működik, miért nem lehetne ez is. Vagy nézd meg az összetételét, szerezd be a hozzávalókat és csináld utána.

2016. nov. 25. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Veszel a kínaiaktól azt a kicsi kínai balzsamot, egy keveset, vékonyan rákensz a gyerek mellére, és garantáltan gond nélkül fog aludni. Ennek ára 50-100 forint körül van.

Ha kifogy a párnából ugyan ez az illóanyag, akkor 3000 ft ot dobhatsz a szemétbe.

Ha meg a gyerek folyton taknyos, aszkorbibsav,(citromsav) porát kell vele szippantatni és megerősödik az orrnyálkahártyája, és többé nem lesz náthás. Vigyázva, hogy a szembe bele ne kerüljön, mert az fájdalmas a csecsemőnek és felnőttnek egyaránt. Az aszkorbinsav szippantása erős tüsszögést okoz, de megéri megcsinálni minnél korábban. Mindkét gyermekemet ezzel kezeltem ki a takonykórból még csecsemő korukban, és soha nem voltak taknyosak még felnőtt korukban sem. Saját magamat is így kezeltem ki a sorozatos influenzás időszakokban, de már jó ideje távol van tőlem a taknyos állapot.

2016. nov. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem átverés, csak pénzlehúzás.

Menj el egy bioboltba és vegyél illóolajokat. Eukaliptusz, kakukkfű, teafa, grapefruit, levendula, és még sorolhatnám azokat, amik fertőtlenítő hatásúak és/vagy megkönnyítik a légzést nátha esetén. Elég ha 1-2 fajtát használsz egyszerre. Ebből pár cseppet rácseppentesz egy kis nedves kendőre és az ágya mellé teszed éjszakára.

2 féle illóolaj max. 2000 Ft-ból megvan, és szerintem tovább tudod használni.

Orrtisztításra pedig legjobb a tengervizes orrspray, és az Euphorbium compositum spray.

2016. nov. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!