Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyire hatásos a Vén Péter...

Mennyire hatásos a Vén Péter féle látástréning?

Figyelt kérdés
Olvastam róla jót és roszzat egyaránt,tényleg hatásos lehet hogy egy helybe dölöngélsz jobbra balra?

2017. febr. 2. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A dülöngélés gyakorlatot még nem csináltam, de:

1 hónapig csináltam napi 2-szer 6-8 perces szemtornát és a kínai szem-masszázst, és ettem napi 2-szer sárgarépát...Eredmény: FÉL DIOPTRIÁT javult a látásom. (sajnos nem folytattam és vissza csúszott a régi állapotába.)Meggyőződésem, hogy a szemtorna használ!

2017. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hol lehet megnézni a gyakorlatpkat ahoz a szemtornához amit csináltál?
2017. febr. 4. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Én könyvekben néztem utána. Egyszerű gyakorlatok: Például: 1. föl és le nézel váltakozva, 2. jobbra -balra, 3. "Z" alakban, 4. Cikk-cakkban, 5. Nagy körökben jobbra majd balra, 6. Sűrű pislogás 7. Fekvő nyolcasok 8. Orrhegy nézés majd kb. 2 méterre egy pont nézése, majd az ablakon kívül egy távoli pont nézése Stb. Ja, mindezek előtt Nyakkörzések és Vállkörzések Bemelegítésként. Persze van ennél több gyakorlat is, de ezek az az alapok.
2017. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként a youtube-on is találsz ilyeneket, és a kínai szemtorna is fent van.
2017. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!