Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A kérdésem hogy mit csináljak...

Lufisman kérdése:

A kérdésem hogy mit csináljak a derék fájásommal?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok 2016 július-ban kezdődött a derékfájásom,

A nyaram unalmas volt és rengeteget ültem és egyik nap éreztem a derekamban a derékfájást. A derékfájásom nem sugárzott sehova csak ott fájt egy helyben. A fájdalom 0-24 ben fáj általában a derekam alatt érzek ilyen nyomás érzést, és még izomfádalmat is.

Rendszeresen sportolok : Street Workout, Crossfit, és járok gyógytornára is

nyáron jártam úszni is viszont nem javult az állapotom.

Vajon mit tehetnék ez ellen? Voltam kórházban is de ott csak annyit mondtak hogy járjak gyógyúszásra vagy gyógytornára.Mi lenne a legalkalmasabb dolog a javulás érdekében?


2017. febr. 5. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress olyan sportoktatót, edzőt, szakembert aki járatos a rehabilitációban, gerincpanaszok kezelésében. Hanyagolj minden kontárt aki csak divatból mozgat embereket jó pénzért. Keresd meg a youtubeon Bene Máté gyógytornász porckorongos videóit, sokat tanulhatsz belőlük, vagy olvasgasd a porckorong.hu-t.
2017. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő vagy érintett, de ismerek valakit, akinek a Crossfittől egyszerre készült ki a térde és a tenyere, és nem folytathatja, sőt valószínűleg műtét elé néz. Ne emelj nagy súlyokat, gerinckímélő edzésformát válassz a továbbiakban.
2017. febr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!