Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha teljesen tönkrement az...

Ha teljesen tönkrement az egész agyam a depressziótól meg a sok gépezéstől mivel tudnám javítani?

Figyelt kérdés
napi 12 órát itt ülök de sokszor van hogy még többet is és mániás depressziós vagyok de annyira, már olyan szinten szar az agyam hogy a tegnapi napomra sem emlékszem de a régebbi emlékek is egyre jobban halványulnak elfele meg tiszta mamba vagyok, nem tudom hogy az életkedvem miatt van ez, mi a helyes élet mód? vagy kérdem azt hogy a nap 24 órájában mit tevékenykedik egy normál életmódú ember?

2017. febr. 22. 03:18
 1/3 anonim válasza:
Öööhm, mondjunk kapcsold ki a gépet?
2017. febr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát biztos nem azt amit te csinálsz
2017. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én: 6-8 óra alvás, 6 óra munka, bevásárlás, hivatalos ügyek elintézése, torna, itthoni teendők (mosás, teregetés, főzés, mosogatás, rendrakás, gyerekek terelgetése, fürdetés, meseolvasás, öltöztetés), fürdés-tisztálkodás, tévénézés helyett netezés, olvasás. Hétvégén takarítás, gyerekekkel programok, barátok meglátogatása vagy vendégül látása, nagyszülők meglátogatása, ruhajavítás-varrás, tavasztól őszig ha jó idő van, kertészkedés. Sosem unatkozok, ha lenne több szabadidőm a család mellett, többet sportolnék vagy jógáznék, többet találkoznék a távolabb élő barátaimmal, elmennék moziba vagy koncertekre, uszodába, itthon rajzolnék (régi hobbim), kézimunkáznék, csinosítanám a lakást, és még ezer ötletem lenne.

A legtöbb ember életében az iskola/tanulás vagy a munka és a család adja a keretet, ettől lesz hasznos és aktív az életünk.

A depressziód meg pl. azért lehet, mert nem figyelsz oda az egészségedre, táplálkozásodra, nem mozogsz, csak ülsz egy helyben a sötétben és sosem mész ki a napra. Persze lehet, hogy tévedek, de ha eltaláltam, akkor szedd össze magad és csinálj végre valami hasznosat.

2017. febr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!