Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Volt már valaki Access Bars...

Volt már valaki Access Bars vagy ThetaHealing kezelésen?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hol, és mik a tapasztalatok?

2017. febr. 23. 11:32
 1/6 Thétában_az_élet válasza:
100%
Thetha healing témában van tapasztalatom. Csak pozitív. :) Több mint négy éve használom a technikát. Testi és lelki bajokra is remekül működik. Mi a problémád?
2017. febr. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ThetaHealing kezelésen és tanfolyamokon voltam, egy ideje pedig kezelek én is. Nagyon jó :-) Röviden: át tudod vele formálni az életed. Ha konkrét személyek érdekelnek, akiket (magamon kívül :-) ) ajánlanék, írj nyugodtan privátba! Nagyon sok az ügyes konzulens, a technika pedig szuper.

Access Bars kezelésre pedig ha összejön, most vasárnap megyek :-)

2017. márc. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Access Bars!! Próbáltam korábban mindenféle technikát a Thetat is, de egyik sem volt számomra a Barshoz fogható! www.forgokrisztina.hu Nála voltam, szívből tudom ajánlani! Nem stresszelek, teljesen más az életminőségem, minden könnyebb és jobb lett. Érdemes kipróbálni :)
2017. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 boma204 ***** válasza:
100%

Én voltam. Maga a kezelés nagyon kellemes.

Az hogy milyen változásojat hoz nagyon nehéz belemagyarázni. Lehet, hogy attól menne jobban az üzletem?! Közvetlenül én nem éreztem semmi változást. Jó, hogy addig pihenek és nem zavar senki.

2018. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Access Baron voltam többször is, nekem nem segített. Maga a kezelés kellemes, de semmi pozitív hatást nem érzékeltem az életemben.
2019. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Depresszióra is jó?
2019. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!