Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Sószobát, sóbarlangot keresek...

Sószobát, sóbarlangot keresek Pécsen. Milyen tapasztalatok van a sószobákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A fiam már egy hónapja köhög.

Ez szimpatikus Pécsen: [link]

Próbálta már valaki?

Hányszor kell menni, hogy tényleg hatékony legyen?



2017. febr. 24. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Sószobát minek keresni? A fiad szobáját kell átalakítani, illetve sóval telíteni. A hatékonysága csak a fiad szervezetétől, és szokásaitól függ.
2017. febr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg tiszta nátrium kloridot beszerezni erre a célra, vagy valami tiszta sót! A boltokban kapható konyha, asztali sók műtrágyával vannak keverve.
2017. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A sószobába sóterápiás kúrára mennénk, ennek semmi köze a szobájához. A szobájába tisztaság van, nincs szőnyeg, gyakran portalanítunk, hogy kevés allergizáló dolog legyen. Kicsit asztmás, kruppos...


Többek között pont azért néztem ezt a sószobát mert orvosi tisztaságú sót használnak. Otthon is ilyet használunk.


Holnap kipróbáljuk, ezt a sószobát. Már bejelentkeztem.

2017. márc. 1. 07:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Sószoba...soha nem fogja megoldani a nézgési problémát.

Javaslom a Buteyko légzésterápiát és örökre elmúlik a köhögés, asztma és allergia. Én is meggyógyultam.

buteyko.hu

2018. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!