Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Melyik homoktövis terméket...

Hrdlicka kérdése:

Melyik homoktövis terméket használjam, mi a helyes adagolás?

Figyelt kérdés

Rendszeresen fogyasztanám a homoktövisből készült készítményeket. Viszont tanácstalan vagyok, mert az eddigi interneten kapott információk alapján nem világos, hogy homoktövis olajat, homoktövis magolajat, homoktövis magőrleményt, homoktövis héj- és magőrleményt vagy homoktövis húsőrleményt érdemes fogyasztani, - ez az eddig elolvasott cikkekből nem derül ki egyértelműen. Ráadásul az őrleményekre vonatkozóan nagyon eltérő adagolási információkat találtam, mint pl.


Az őrleményt általában étkezés közben fogyasztjuk, naponta 1-3 teáskanállal. 


Naponta 2-3 evőkanál.


Fogyasztása: egy teáskanálnyi homoktövis őrleményt egy kis folyadékba (víz, gyümölcslé) keverve fogyasszunk, majd 2-3 dl folyadékot igyunk meg


Ezeknél javaslatoknál, melyek őrlemény-termékekhez kapcsolódnak, nem derül ki egyértelműen, hogy a homoktövis melyik részéből készült az őrlemény. Próbaképpen vettem egy Bio márkájú 40g. homoktövis őrleményt - készítette Kovács László Lajosmizse - de itt sem derül ki, hogy a homoktövis mely részét őrölte meg Kovács úr.


2017. márc. 31. 15:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!