Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyökértömés után fáj az...

Gyökértömés után fáj az ínyem. Hogy lehet ezt orvosolni?

Figyelt kérdés
A fogorvosom nem elérhető ma. Két napja voltam gyökértömésen. És a fogammal szerintem minden rendben van de a fog alatt ahova tette a töméseket ott az ínyem belső részénél fel van "puffadva" kicsit és elviselhetetlen érzést ad. Tippeket tudtok adni? Mindent megpróbáltam hogy orvosoljam: Hideg vizzel öblögetés,Kivülről hideg borogatás, Fokhagyma az inyre. Acilpirin,Novalgin,minimális marihuána,pálinka mint fájdalomcsillapitó. Ezek hatottak vagy 20 percig és továbbra is fáj. És próbáltam már sós,borsos vizet is rárakni. Egyik sem segitett sokat. És most ott tartok, hogy ezekkel nem értem el semmit és még mindig fáj. Valaki gyorsan tudni segiteni mert nemtudom hogy fogom igy birni. Novalgint meg a Acilpirint már nem szeretnék bevenni mert félek hogy baj lesz belőle.

2017. máj. 13. 17:06
 1/1 Timici_timicike válasza:
Clorhexamed(ez szajviz, nekem bevalt) vagy a Lidocain spray(ez helyi érzéstelenitő de mindened elzsibbad, tudsz enni rendesen (!!vigyázz h ne nyeld le, mert elzsibbad a torkod és érzed h megfulladsz, ha befujod a nyált köpd ki 2-3percig).A lidocain vény köteles, a clorhexamed van a dm-be 1000ft körül.
2017. máj. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!