Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Germán Gyógytudománnyal van...

A Germán Gyógytudománnyal van valakinek tapasztalata? Érdemes a tréning oktatáson részt venni? Dr Budai László Károly segítsége hozott már valakinek gyógyulást? Dr Ryke Geerd Hamer felfedezése megállja helyét gyakorlatban?

Figyelt kérdés

Gyakorlatban segített ez már vakin? Olyanok hozzászólását kérném főleg, akik részt vettek már ilyen oktatáson, tréningen vagy személyes konzultáción.

Válaszotokat előre is köszönöm.



2017. máj. 30. 06:31
 1/4 anonim válasza:
Bocsi, nekem igazából nincs vele személyes kapcsolatom, de nekem elég gyanús a dolog. Manapság egyre több ilyet látni hogy orvos természetgyógyászok új lehetőségeket kínálnak elfordulva az úgynevezett nyugati orvoslástól, amiből kb már mindenki kiábrándult mert bármily meglepő nem tudnak csodát tenni. De ők tudnak valami jobbat ami más, valami új hangzatos,fura nevű tudomány,ami más megközelítésből nézi a dolgokat. Véleményem szerint az ilyesmivel orvosként nagyobbat lehet kaszálni mint egy itthoni kórházban, ha érted mire gondolok. Mégegyszer bocsi, ha nem ilyen válaszra vártál, de gondoltam ez is egy vélemény.
2017. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bogica1 válasza:
100%
Karesz Dr Hamer tanítása alapján, abban tud segíteni, hogy felismerd azt az érzelmi konfliktust, ami elindította a problémád és megbetegítetted saját magadat. Ha feldolgozod az érzelmi konfliktusod, értelemszerűen a betegséged okafogyottá válik, s helyreáll az egyensúlyod, megszűnik a "betegséged", azaz az Értelmes Biológiai Különprogramod. :) Ennél szeretetteljesebb és felelőségteljesebb döntést nem tudunk önmagunk számára biztosítani :)Hajrá! :) <3
2018. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ggyuri válasza:

4 éve ismerem a germán gyógytudományt. Nagyon sok nyavalyámtól megszabadultam. Kezdjem a köszvénnyel. 10 évig kemény diétán éltem. Kedvenc ételeim, hogy italról ne is beszéljek, meg voltak tiltva. Még így is 2-3 havonta jelentkeztek a köszvényes rohamok. Ilyenkor egy hétig nem tudtam lábra állni. Nagyon kemény idő volt. Budai doktor előadása után, mikor megértettem a betegségem okát többet nem jelentkezett. Pedig a hivatalos orvoslás szerint a köszvény tünetmentesíthető, de nem hyógyítható. Ennek ellenére 4 éve gyógyult vagyok, megeszek, megiszok mindent, ami jólesik és semmi bajom.

Soroljam még a VOLT betegségeimet? :) Volt néhány! Sokat fájt a bokám, helyrehoztam. A térdem miatt lemaradtam minden túráról, most annyit gyalogolok, amennyit akarok. A csípőizületeimmel is gondom volt hosszú ideig. Az is már a múlté. A gyomrommal, májammal is voltak problémák, ma már tökéletes. Laboreredmények igazolják. A jobb vállamba olyan fájdalom volt, hogy az autó csomagtartójából nem tudtam egy 2 literes palack vizet kiemelni. Egy pulcsit segítség nélkül nem tudtam levetni. Ez is megszunt. A feleségem hetente 2-3 alkalommal kellett a nyakamat maszírozza, annyira fájt. Már rég nem kell tegye.

Gondolom, elhiszi ezek után, hogy ez a gyógytudomány igenis hatásos. Igazából nem is kell elhinni, ki kell próbálni. Volt,ami nagyon könnyen ment, volt, amiért keményebben meg kellett dolgozni és még van megoldani valóm. De ha az ember megérti, hogy mi az oka a betegségének, már csak rajta múlik a gyógyulás.

2021. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves Gyuri! A máj problémák mögött milyen konfliktus állhat?

Köszönöm ha válaszolsz.

jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!