Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha népszavazás lenne a homeopá...

Tgt kérdése:

Ha népszavazás lenne a homeopátiáról, te hogyan szavaznál?

Figyelt kérdés

"Egyetért-e ön azzal, hogy a tudomány által igazolt gyógyhatással nem rendelkező homeopátiás készítményeket ne lehessen gyógyszerként, gyógyhatású szerként reklámozni és forgalmazni?"


[link]



2017. aug. 20. 11:49
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
97%

Engem csak az zavarna, hogy megint az adófizetők pénzéből akarnak bármit csinálni.

Szánalmas, inkább költsék pl. az egészségügyre.

2017. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
61%
Igen, egyet! A homeopátia csak a hiszékeny emberek hülyítése. Bár a placebó hatás is gyógyíthat, de ezt az emberi agy csinálja, nem a homeo bogyócskák. Ezek kb egy szintem állnak a füstölőkkel, tarot kártyákkal, és a varázsgömbbel.
2017. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 Mojjo ***** válasza:
55%

@1: de hiszen ez valahol pont az egészségügyre költött pénz lenne.


@Kérdés: erre a kérdésre természetesen igennel.

2017. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
57%
Igen.
2017. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
60%
Beszélgettem egy nővel aki homeos "orvos"-hoz vitte a gyerekét,s nem zavarta,hogy a csemetéje 5 hónapon keresztül nem hallott...Nagy nehezen meggyógyult,s biztos,hogy a "golyócskáktól" lett jobban a gyermeke...Jah...Meggyógyulsz ha eléggé hiszel benne...BAROMSÁG...A válaszom ebből kiolvasható...
2017. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
49%
Természetesen igen lenne a szavazatom, de remélem egy ilyen kérdést sosem bíznak a népre. A homeopátiás zagyvaság, még (elvileg) értelmes, orvosokat és szakértőket is megtéveszt. Akkor mi lenne a hozzá nem értőkkel? Majd ha felnőttünk hozzá szellemileg, akkor jöhet a szavazás.
2017. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 Gery Greyhound válasza:
63%

Én vagyok az a bizonyos magánszemély, aki a cikkben szerepel :)


A kampány nem az adófizetők pénzéből fut, hanem önkéntes munkában dolgozunk rajta, készül például egy szórakoztató felvilágosító videó arról, hogy mi is ez az egész (ahogy a 6. kommentelő is írja: szerintünk is az a legfontosabb, hogy minél több ember tudjon erről az ótvar csalásról)

2017. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
42%
Nemmel szavaznék.
2017. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
55%
Igen.
2017. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
42%

Nem értek egyet. Gyógyultam homeopátiával. És a rosszul használt homeopátiás szerek árthatnak is, ezt is tapasztaltam.

Mielőtt valaki a hit okozta placebót felhozza, nem csak humán vonatkozásban van pozitív tapasztalatom, és egy állat esetében nincs ilyen placebo effekt.


Most persze le leszek pontozva, de nem baj. :)

2017. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!