Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tudtok mondani nekem vérnyomás...

Tudtok mondani nekem vérnyomáscsökkentő módszereket? (kár volt vérnyomáscsökkentőt szedni ) 16/F,186 cm,88 kg

Figyelt kérdés
A legmagasabb érték 157 volt,most meg gyakorta 140,mióta nem szedem...
2017. aug. 31. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
16 évesen végzett orvos vagy? Gratulálok!
2017. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Szedd a gyógyszert, ne várd meg hogy nagyobb baj legyen.

Oka ki volt vizsgálva?

2017. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A család egy részének magas a vérnyomása,öröklödés gondolom...
2017. aug. 31. 17:13
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó! Holnaptól szedem újra. :) Még jó hogy iszok,lehet 160 is lenne anélkül...
2017. aug. 31. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Fogyás.

16 évesen 88 kg? Ebből szokott lenni a 40 évesen 120 kg. Meg persze a krónikus magas vérnyomás. 80 kg alatt kéne lenned.

2017. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem én... De tartom a 88-ot...
2017. aug. 31. 21:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Harmincat szedtem fel 2 év alatt,nagyon sovány voltam...
2017. aug. 31. 21:58
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Kemény életmódváltás kell hozzá meg idő, ha azt akarod magától normalizálódjon az értéke vagy biztonságos értékre essen.


Először is, fogyózás. Van rajtad felesleg, le kell dobatni. Már az sokat segít. Sportolni kicsit, kocogás, közepes terhelésű sportok. Szóval nem sima elgyaloglás a boltba meg vissza, az nem elég. És egészségesebb táplálkozás.

Mint mondtam komplett életmódváltás kell és nem lesz egyszerű, főleg nem 16 éves fejjel, felnőtteknek se egyszerű.

Pozitív hatása meg az lesz, hogy egy csomó minden bajtól megóvod magad a magas vérnyomáson kívül is.


Én is kidobtam a gyógyszert, mert a mai orvostudomány kb. ebből áll hogy zabálj be valamit és kész. Ha egészséges életmóddal se tudod levinni vagy valakinek 180-as vérnyomása van, arra azt mondom oké, nincs más megoldás csak a gyógyszer. De itt nincs ezekről szó még jelenleg, szóval előbb érdemes megpróbálni a normálisabb életmódot.

2017. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bő válaszod! :)
2017. szept. 1. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!