Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hova érdemes elmenni masszázsr...

Hova érdemes elmenni masszázsra és milyen masszázst ajánlotok?

Figyelt kérdés

Gyakran megduzzad a vállamon és a nyakamon az izom, ilyenkor nem csak ez fáj, hanem a nyakam is. A gerincem mellett végig, az izmok merevek és kemények.


Néhány éve a reumatológus beutalt masszázsra egy gyógyfürdőbe, de ott sajnos a 15 perc helyett csak 7-8 percig tartott a, "masszázsnak" nem nevezhető, hátam kenegetése, simogatása.


Arra gondoltam, hogy inkább elmegyek egy privát helyre, kifizetem és rendesen megmasszíroznak.


Valakinek van már tapasztalata, hogy hova érdemes elmenni masszázsra?



2017. szept. 5. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
nincs csoda masszázs, edzeni kéne
2017. szept. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha értenél hozzá, akkor tudnád, hogy ízületi gyulladásokkal nem szabad edzeni. A reumatológus még a gyógytornát sem engedélyezte ebben az állapotban.
2017. szept. 5. 08:42
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
reménytelen ...
2017. szept. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem értem, ilyen primitív, buta emberek, miért kötekednek itt, nincs más dolguk?


Sok ember jár masszázsra, olyan embereket keresek, akik tudnak ajánlani egy jó masszőrt.

2017. szept. 5. 09:59
 5/6 anonim válasza:
63%

Szia! Hadd segítsek!

"A gerincem mellett végig, az izmok merevek és kemények."

Valószínűleg a gerinced, illetve a csontjaid nincsenek helyén. A gyulladás ellen max hideg fürdővel, hűtő kenőccsel tudsz tenni.

Azt ajánlom, hogy menj el egy csontkovácshoz. Ne masszőrhöz, ne fürdőbe, csontkovácshoz.

Páromnak is ilyen tünetei voltak +gerincferdülés,+lúdtalp, + féloldali süketség és 2 kezelés alatt mindent rendbe tett a doktor úr.

Keress egy jó csontkovácsot az interneten és látogasd meg.

Tapasztalatból mondom, hogy csak ez a z egy gyógymód van és nem csak ezekre mindenre jó egy csontkovács.

Megsúgom, hogy az ilyen masszőrök meg fürdők pénzt adnak a háziorvosoknak minden beutalt beteg után.

2017. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

"Megsúgom, hogy az ilyen masszőrök meg fürdők pénzt adnak a háziorvosoknak minden beutalt beteg után."


Te ezt a hülyeséget honnan vetted? Én gyógymasszőr vagyok és ilyen nincsen... A háziorvosnak mi köze van a rehabilitációs központokhoz és a gyógyfürdőkhöz?


Az a baj a csontkovácsolással, hogy azt egy gyógymasszőr is megtudja csinálni ezeket a technikákat mi mind tanultuk és az legalább szakszerű ahogy a manuálterápia is... Egy szakszerűtlen csontkovács nagyon sokat árthat, ha nem szakszerűen csinálja...


Egyik válasz se volt hasznos.. Kérdező a legközelebbi ismerőseidtől kérdezd meg ezeket mert a neten mindenféle tudatlan hirdeti magát és nem tudhatod hogy milyen az illető... Ez egy személyre szabott kezelés...

2017. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!