Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A köpölyözés kiszedi az...

A köpölyözés kiszedi az izomcsomókat?

Figyelt kérdés

Csomós a hátam és a masszázst nem szeretem mert csikis vagyok és van ez a köpölyözés amit sok sportoló (úszó) használ.

De ez segít a csomók eltávolításában?



2017. szept. 17. 19:11
 1/5 László Lászlóné válasza:
45%

A köpölyözés nem szedi ki az izomcsomókat, mert egészen másra való. Az izomcsomók begörcsölt, gyulladt helyek. Javaslom, hogy valamilyen diklofenák tartalmú kenőccsel kend be, vagy hasonló hatású tapaszt tegyél rá.

A köpölyözés vér levétel a vénás érből. Hirtelen lecsökkentheti a vérnyomást, vagy a vérhiány miatt fokozhatja a vörösvértestek képződését.

2017. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én nem ezt hallottam a köpölyözésről.De lehet,hogy nem jól tudom.
2017. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egy kicsit magasabb a koleszterin szintem,annak ellenére,hogy vigyázok az étkezésre.Szeretném kerülni a gyógyszert.Hallottam már fokhagyma tisztító kúráról.Tudnátok ebben segíteni?
2017. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szenes43 ***** válasza:

A köpölyözés szerintem abból áll hogy valamilyen lánggal kiégetik a köpölyözésre használ üreges eszközből az oxigént és az rátapad ettől a bőrre és ott vérbőséget okoz.

Nem hiszem hogy a régi borbély általi érvágásra gondoltál mert ott a "rossz" vért csapolták le az ispotályban.

2017. szept. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a D-vitamint jót tesz az izmoknak. Az Indometacinum gyulladásgátló készítmény ez is segíthet.

A 3%-os 1 dl vízhez 3 tabbletta hidrogén-peroxidos borogatás napi 2x 20 perc is segíthet.

2018. jan. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!