Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Még sose voltam masszázson...

Még sose voltam masszázson (semmilyenen) és nem tudom magam rávenni, hogy elmenjek. Kinek milyen volt az első?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen nincs semmi bajom, nem fáj semmim sem, illetve a fejem sokszor, egy fej-nyak-vállmasszázs jól esne, viszont általában hátat is masszíroznak, amire nagyon érzékeny vagyok. A simogatás oké, de azt hallottam, hogy sokszor fáj a masszázs (kellemes fájdalomnak írták) amit viszont nem vállalnék be. Egyáltalán milyen egy masszázs? Elsőre kinek milyen volt?

Nagyon alacsony a fájdalomküszöböm, így érdemes megpróbálni?



2017. szept. 19. 17:53
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja, a párom megpróbálta megmutatni milyen, de nagyon kellemetlen volt olyan csikis és fájdalmas egyszerre, azt nem tudnám mozdulatlanul elviselni, ott szenvedni meg olyan ciki :D

El se tudom képzelni mit szeretnek benne az emberek! Mit?

2017. szept. 19. 17:55
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell, hogy fájjon, ha nem akarod. Írtam privátot.
2017. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt válaszolnék az üzenetedre: nem vagyok pesti. De köszönöm, hogy írtál!
2017. szept. 19. 18:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj gyógymasszőrhöz és mondd, hogy a fejed fáj. Az én fájdalomküszöböm is alacsony, de ha azt akarod, hogy kimasszírozza a csomókat és ne csak bekrémezzen akkor egy minimálisat tűrni kell. De semmi nem kötelező.
2017. szept. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!