Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Masszázsolaj vagy masszázskrém?

Masszázsolaj vagy masszázskrém?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem otthoni frissítő használatra? Ti melyiket szeretitek jobban?

2017. szept. 21. 21:32
 1/4 anonim válasza:
Krémet szeretem jobban, nem szeretem ha minden tiszta "zsíros" utána.
2017. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen masszázs, a krém bemasszírozása a cél, vagy csak a síkosítás a könnyebb munka érdekében. Én kedvelem a csúszka masszázst, oda az olaj a legjobb.
2017. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Attól függ, hogy milyen masszázsra szeretnéd. Youtube-on van egy csomó videó, tök jó lelőhely ihletszerzés szempontjából. Mondjuk nekem komplett készletem van, nagy Dr.Kelen rajongó vagyok, a Gyógynövényes Masszázskrém a favorit, könnyen lehet vele masszírozni és fantasztikus illata van, csakúgy, mint a Relaxáló masszázsolajnak. Narancsbőr ellen az Anticellulit masszázsolajat használom combra és fenékre. 😊
2019. dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tőlem vegyesen kérik a vendégeim a masszázst. olajjal is többnyire levendula, narancs, sportolaj, de krémmel is kérik: stresszoldókrémmel, hidratálókrémmel.
2020. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!