Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gennyes pattanasaim lesznek a...

Gennyes pattanasaim lesznek a kavetol. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Akarmilyen kavet iszok,folyton pattanasok lesznek a hatamon tole.. pedig egyetlen ital,amit nagyon szeretek... pedig nagyon keveset iszok(pont ez miatt)..
2017. okt. 8. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a kávé?
2017. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na és akkor miért iszod? Lehetsz allergiás valamire.
2017. okt. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"egyetlen ital,amit nagyon szeretek"


Hány másik italt ismersz? Szerintem sokkal több van, mint ahányról tudsz. Biztos, hogy van más is, amit szeretnél, csak esetleg még meg sem kóstoltad. Keresgélj, ha tudod, hogy a kávé nem tesz jót.


Amúgy miért pont a kávéra gyanakszol, ha abból nagyon keveset iszol? Mi az, amit viszont sokat eszel??? Csipsz, csoki, sült krumpli, stb.?

2017. okt. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valami nem tetszik a májadnak.
2017. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

utolso,igazad van. De ezt kicsit lesarkitottam .

Keveset iszok,igen...de azert iszok keveset mert pattanasos leszek tole... Regebb nagyon sokat ittam,es abban az idoben tele volt a hatam pattanassal...es utana az arcom is tele lett kiutessel...Miutan lealltam kezdtek szepen elmulni. De mai napig,ha megkivanom es iszok 1 cseszevel,ujra jelentkeznek a pattanasok...

2017. okt. 8. 11:05
 6/10 anonim ***** válasza:
A második számú méregtelenítő szervünk a bőr. Az első, a májad, az mezei módon túl van terhelve. Tarts májtisztító kúrát, és gyere vissza az elsavasodásból.
2017. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miből készül a kávéd? Üresen iszod, vagy teszel bele tejport, cukrot?
2017. okt. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
altalaban erosen iszom.De pont azt nem birom a legjobban...Amugy meg megemlitenem,hogy semmi olyan dolgot nem birok amiben koffein van.Es semmi olyant nem amiben sok az etelszinezek,vagy a mesterseges adalekanyag
2017. okt. 9. 18:09
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es kommentelő nem véletlenül kérdezte, hogy mit teszel bele. A pattanások keletkezése című puzzle-be jobban passzolna kiváltó oknak a kávéban lévő tej. Sem mint a kávé maga.
2017. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, sőt kávéból is sokféle van, kávéfőzővel főzött, instant, 3 in 1, automatás stb. Lehetsz érzékeny magára a kávéra, de akár valamilyen szennyeződésre (pl. gombatoxinok), vagy adalékanyagra is.
2017. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!