Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Aki mar jart masszazsnal,...

Aki mar jart masszazsnal, annak milyen volt?

Figyelt kérdés
Nem fajt?
2017. okt. 9. 21:39
 1/5 A kérdező kommentje:
*masszornel
2017. okt. 9. 21:49
 2/5 Lajos1964 válasza:
16%
Az elejen nem. Aztan kerdezte a masszor, hogy lehet e kemenyebben es engedtem neki. Ami utana kovetkezett az hihetelen volt. Ereztem ahogy ropognak a csontok es teljesen ellazulok. Annyira ellazultam, hogy nem tudtam tartani tovabb ez fingtam egy oriasit. A masszor nevetett, es folytatta. En tovabb lazultam es a kovetkezo fing mar darabos volt, igaz hig, de akkor is darabos. A masszornek ez is tetszett latszolag, mert elkezdte szetkenni a hatamon es belegyurni a testembe. Elejen kellemes meleg volt de utana megutott a szag. Undorito volt! Most is erzem azt a buzt ahogy belegondolok. Fel is pattantam es fizetes nelkul eljottem. Hihetetlen hogy milyen emberek vannak! Undorito! A legbetegebb az egeszben hogy titkon elveztem es neha fantazialok is rola... olyannyira, hogy multkor megkertem a szomszedot, hogy egy kis kecske kakit kenjen ram. Nem volt az igazi, nem volt olyan jo az allaga es a szomszed technikaja se volt az igazi.
2017. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 EZEZ válasza:
Lajos 😂 igen nagy forma lehetsz 54evesen a nevedbol ítélve :D kerdesre valaszolva nem voltam meg masszőrnel de sztem egyáltalán nem fajdalmas. Ha belegondolsz ennek van egy technikaja amit ha jol alkalmaznak eléggé kellemes. Furcsa ugyanis erzed ahogy ropognak a csontjaid de emellett szerintem nem fajdalmas es ráadásul jó hatással van. Igazából legfőképpen attol fugg milyen erős a masszírozás,de nemtudom mert meg nem voltam de sztem ilyesmi.
2017. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ melyiknél? :DDD
2017. okt. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szeretek masszőrhöz járni. utánna jobb a test és lélek. mintha újjászülettem volna. Én is masszőr vagyok.
2020. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!