Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért nem szívódik fel megfele...

Pszicho88 kérdése:

Miért nem szívódik fel megfelelően a táplálék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég sokat eszem, súlyzós edzéseket folytatok, de a kívánt súly gyarapodás és erőszint növekedés elmarad.

A székletemből az látszik, hogy az ételt teljesen megemésztem.

Mi gond lehet a felszívódással?


Nem iszok tejet, mert fáj tőle a hasam.

A laktózmentes termékektől pedig alhasi és herefájásom lesz.


Voltam pajzsmirigy vizsgálaton és vérvételen, minden eredményem jó lett.

30- hoz közeli férfi vagyok, viszont átlagtól egy picivel magasabb lett a női nemi hormon szintem. Ritkábban szőrösödöm.


Mi lehet a baj, mire utalhatnak ezek az okok?


Köszönöm.



2017. okt. 10. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasmenés nincs? Gluténérzékenység kizárva? Magas ösztrogén: nem eszel régóta sok bolti csirkehúst?
2017. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hasmenés nincs, viszont sokszor fáj a hasam.

Tejet nem ihatok, fáj tőle a gyomrom és a laktózos termékeket sem fogyaszthatom. Laktózos termékektől alhasi és here tájéki fájdalmaim lesznek.



Ezek a tünetek jellemzőek rám leginkább:


1 nehéz, szinte lehetetlen hízás, napi 5-6 szor étkezés mellett is

2 túl alacsony vérnyomás

3 jó pajzsmirigy és vérvétel eredmények

4 lelassult szőrösödés

5 gyakran nehéz légzés

6 alhasi fájdalom, gyomorfájás

7 állandó éhségérzet

8 tejre és laktózmentes termékekre való érzékenység

9 lelassult növekedési hormon

10 mintha a felvett tápanyagok nem hasznosulnának kellőképpen.

2017. okt. 10. 17:48
 3/8 A kérdező kommentje:

A női nemi hormonszintem magas egy picit.

De, rengeteg bolti csirkehúst eszem.

Néha sertést is, de azt ritkábban.

Mi van a csirkehúsba, amitől bajom lehet?

2017. okt. 10. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
A husiállatokat telenyomják hormonokkal és antibiotikumokkal, azért lesz sok izomszövetük vagy tojásuk és embertelen körülmények közt tartva sem pusztulnak el a kórokozóiktól. Hallottam olyanról, akinek megnőtt a melle (pasi), mert évek óta nem volt hajlandó mást enni,csak csirkemellet. Egyébként elég összetett tüneteid vannak. Tejfehérje allergiát és egyéb allergiákat néztek? Esetleg endokrinológusnál voltál? Hasi és mellkasi ultrahang kéne a nehézlégzés és a hasfájás miatt. Írtad,hogy a pajzsmirigy jó, de gondolom TSH-t néztek csak, T3,T4-et csak endokrinológus szokott, és el tudnám képzelni,hogy túlműködik a pajzsmirigyed,főleg ha fázós is vagy. Na de a többi tünet..? Gasztroenterológiai kivizsgálás? Laktóz- és laktulóz próba, gyomortükrözés stb.
2017. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Gyomortükrözés megvolt, de minden rendben.

Gasztroenteorológusnál voltam, nézett pajzsmirigyet és rendben találta. A vérvétellel sem volt.


Mellkasi ultrahangon még nem voltam.

Hogy juthatnék el oda?

Kell hozzá beutaló?

2017. okt. 11. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Háziorvos ad beutalót.
2017. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Ma egyébként nem ettem ebédre húst, csak krumplis tésztát, kovászos ubival, de abból egy jó nagy tányérral.

Délután földmunkáztam egy kicsit. Lapátolás és egyéb.

Szabályosan szédültem, voltak pillanatok, amikor éreztem annyira alacsony a vérnyomásom, hogy eldőlök.

Utána hozott anyum egy kis must levet, abban jó sok a cukor. Utána pedig mikor végeztem bevágtam 1 tábla csokit, annyira kívántam.


Nem lehet, hogy cukorbeteg vagyok?

Annak mik lennének a tünetei?

2017. okt. 12. 18:26
 8/8 anonim válasza:

Cukorbeteg tünetei: [link]


EU-ban tenyésztett csirkék nem hormon kezeltek. (nálunk ez tilos). Antibiotikumot zabálsz velük egy csomót de hormonokat nem, hacsak nem Brazil csirkét vásárolsz.

2017. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!