Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ismer valaki olyan orvost/nővé...

Mircea kérdése:

Ismer valaki olyan orvost/nővérkét aki intravénás nagydózisú C vitamint beadna?

Figyelt kérdés
2017. okt. 14. 11:26
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
és mi értelme lenne? Java része azonnal kiürülne a szervezetedből. Amit kapszulákkal és gyümölcsökkel betudsz vinni az teljesen elég. A fölött a többi kiürül a szervezetből
2017. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés
2017. okt. 14. 14:24
 3/40 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Nincs ilyen mert értelmetlen lenne. intravénásan sincs ilyen
2017. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Nincs igazatok, létezik ilyen. Rákterápiákban is alkalmazzák már a normálisabb orvosok. Kicsit nézzetek már utána ha kommenteltek.
2017. okt. 14. 14:53
 5/40 anonim ***** válasza:
27%
Több orvos azt tanácsolja daganatos betegének, hogy a kemoterápia és a sugárkezelés időtartamára hagyja abba a C-vitamin szedését, mert attól tartanak, hogy a C-vitamin a daganatsejteket is megvédi a kezelés káros hatásától és így az kevésbé lesz hatásos. Ezt az állítást több kísérlet is alátámasztotta, melyek során a kemoterápia csökkent hatékonyságáról számoltak be, amennyiben C-vitamin tartalmú étrend-kiegészítőt fogyasztott a beteg a kezelés során.
2017. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
A maximálisan ajánlott napi bevitel 2500 mg, ezt hétköznapi kapszulákkal is betudod venni. E felett sajnos többet árt mint használ akadályozhatod vele más vitaminok, nyomelemek, ásványi anyagok felszívódását. Mivel a felesleges C-vitamin a szervezetből oxalát formájában távozik - ami pedig a vesekő egyik fajtájának alkotóeleme -, hajlamosíthat a betegség kialakulására.
2017. okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Sem időm, sem energiám értelmetlen vitatkozásra. Tudom hogy jó nézzetek már utána!

Csak olyan írjon, aki érdemben tud a kérdésekre válaszolni!!!


KÖSZÖNÖM

2017. okt. 14. 15:22
 8/40 Helyes válasz ***** válasza:
Már olyan tanulmányok is születtek,hogy a c vitamin mizéria egy nagy kamu.A gyógyszerlobbiról gondolom,hogy olvastál?Tudom,hogy ha valaki nagyon beteg,hajlamos reménykedni,belekapaszkodni mindenbe.Én is ezt teszem,de legalább tudom,hogy a leghatásosabban hiszek.
2017. okt. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek igaza van. Valóban van ilyen (="lórúgás-terápia"), de az orvosok valami miatt idegenkednek tőle. Apám orvos volt, egyszer én is kaptam ilyent. Sajnos, akkor nem kérdeztem meg tőle, most meg már késő :($
2017. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Írnál erről kicsit bővebben miért kaptad, és használt-e?
2017. okt. 16. 21:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!