Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a biorezonanciás vizsgálattal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
kérem csak tényleg az írjon aki tapasztalta is vagy ismerős stb köszönöm
2017. okt. 21. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Hókuszpókusz. Családban már voltak néhányan ilyen vizsgálaton, semmit nem ért.

Maximum placebó hatása van az ott hallottaknak.

2017. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2017. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Többféle van. Van olyan amelyik figyelemre méltó eredményeket produkál de konkrétumokat az sem tud meghatározni.


Semmiképpen sem megbízható. Az akit ismerek, hogy ezt csinálja tulajdonképpen lefuttat egy ilyen diagnosztikát aztán előír egy méregtelenítő kúrát. Abból baj nem lehet.


A lényeg hogy megbízható diagnosztikára nem alkalmas!

2017. okt. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
hazugság az egész
2017. okt. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zsóka__ válasza:
100%
AZ édesanyám volt egy ilyen vizsgálaton jó pár évvel ez előtt. Meg tudtak állapítani néhány betegségét, de van, amit nem talált el. Különböző készítményeket ajánlottak, amit szednie kellett volna, de akkor már jól bevált vitaminokat szedett, így nem váltott másra.
2017. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Ausztriában egy családban éltem, ahol az apuka ápoló egy bécsi kórházban. Ő kiképezte magát és Ausztriában biorezonancia konferenciákat tart ebben a témában, otthon pedig magánban kezel. Engem és a családot is kezelte, például lázas voltam és dolgozom kellett aznap, megcsinált egy kezelést és lement a lázam, teli lettem energiával és 1-2 napon belül meg is gyógyutam. Menstruációs fájdalmat is csillapít.

Sokat jártak hozzánk kezelésre és mindenki elégedett volt, ez természetesen egy más kategória, mint amit itt a "magyar hókuszpókusz terapeuták" csinálnak.

Nyilván számít, hogy nálunk 30 ezer Ft volt egy kezelés, modern legújabb eszközei voltak a rendelőnek, maga fickó nagy tudású eü. szakember, és eleve jobb állapotban lévő egészségesebb osztrák állampolgárokat kezelt, akiken eleve segíteni is könnyebb.

Meg ezek az emberek évek óta jártak hozzánk, szóval azt mindenki felejtse el, hogy ez egy alkalom után segít.

Az max. a lázcsillapítás.

2017. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!