Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tegyek, hogy ne fázzak...

Mit tegyek, hogy ne fázzak állandóan?

Figyelt kérdés

Az oka megvan annak hogy fázós vagyok mivel 185 centimhez 60kg súlyom nem éppen a megfelelő és ezért ráz a hideg mindig. Probalok felszedni egy kis izmot de addig is tudtok pár jó tippet hogy ne reszkessek mindig?

Kávé vagy csípős ételek általában felmelegitenek de nem élhetek ilyeneken.

Irjatok pár tippet!

18/F


2017. okt. 31. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Simán lehet kávém élni, aki volt egyetemista, tudja.

Viccet félre téve csak bagatell válasz van: öltözz fel.

2017. okt. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Már régóta élek fázósan. Én úgy oldottam meg, hogy egy erre a célra épített infralámpával megmelegítem a mellkasom, a szív környékét, és néhány órán keresztül nem fáznak végtagjaim sem.

Egyébként nem a testsúly befolyásolja a fázást, hanem a vér hőmérséklete. Szerintem, akit csecsemő és gyermekkorában tele etettek lázcsillapítókkal, annak testhőmérséklete egy fokkal alacsonyabb az átlagosnál, ami azt eredményezi, hogy a végtagokon keresztül állandóan felfázik. Legfőképpen a lábakra kell odafigyelni. De vízben nyúlkálás is jelentősen lecsökkenti a vér hőmérsékletét.

2017. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigyedet nézték már?

Nekem a mozgás és a forró teák (pl. gyömbér) segítenek.

2017. nov. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
A nem hízás Pajzsmirigy probléma is lehet. atpo szint mérés. A PM további okozza fáradékonyság mikro alvás alvás zavarok. Fiatalkorban enyhébbek szomorú felnőtt korod lesz, ezért érdemes foglalkozni vele. PM további betegsége a végtagok fázása is! Az a léped imonologus fordulj szerintem.
2017. nov. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Menj el thermálba. Nem vicc.
2017. dec. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!