Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit lehetne csinálni?

Baltaarcúu kérdése:

Mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Huszonhat éves vagyok,de sokszor fáj a derekam,ropognak az tagjaim,merev az izomzatom.Fizikai munkát végzek,emelgetek,szinte mindig talpon vagyok.Próbálok rájönni,mi ba..a el a derekam,de még nem jöttem rá(rossz matrac,rossz ülésmód,stb..)Nyújtásokat végzek,jógázom,de nem olyan sok a siker.A ropogásról és merev izomzatomról találgatni se tudok.Mit egyek,szedjek?Normális ez?

#izom #izomzat #fájnak
2017. dec. 9. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz
2017. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A derékfájásra egyél csontlevest, húslevest, sok porcot, vagy szedj izületi gondokra való étrendkiegészítőt (pl. Béres Porcerő). Az egészségtelen, cukros-lisztes ételekből minél kevesebbet egyél. A merev izomzatra masszőr lenne jó szerintem.
2017. dec. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fizikai munka okozza a panaszokat.
2017. dec. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!