Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek a Theta...

Mi a véleményetek a Theta Healing-ről?

Figyelt kérdés
Nem áll szándékomban se könyvet vásárolni és főleg nem a tanfolyamokra menni. Anyukámat érdekelné a könyv, de nem biztos benne, hogy megérné-e, ezért javasoltam neki h inkább nézzünk meg véleményeket. Nos, amit eddig láttam nagyon vegyes, sokan csalónak tartják a nénit és ügyvédek kergetik csalásért, mert állítólag soha nem is volt rákja amiből felgyógyult volna. És sokan be is perelték már csalásért, ami pert meg is nyertek. Ugyanakkor rengeteg a követője, aki azt mondja, hogy ez tényleg műkodik. Viszont bizonyítékot még nem találtam, csak azt, hogy ők azt mondják, hogy működik, és hogy nekik megy minden flottul. Aki esetleg tapasztalt már gyógyulást, vagy látott gyógyulást meg tudná itt esetleg osztani velem is ? Persze aki próbálkozott de nem ment az is írja le a véleményét, szeretnék objektív képet kapni, és azt átadni az anyukámnak.

2018. jan. 4. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:
52%
Én sose bíztam olyan módszerben, aminek nevében görög betű van (pl pí-víz). Utánaolvasva, még ennyire sem.
2018. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!