Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi válik be agresszív, makacs...

Mi válik be agresszív, makacs köhögés ellen?

Figyelt kérdés
Voltam vele dokinál, de nem mondott többet, amit magamtól is tudtam / sejtettem: influenza szövődményeként kialakult légcsőhurut, majd elmúlik. Javasolt sok folyadék, köptető stb.. Viszont rettenetesen kínoz a köhögés, szakad fel a slejm, és néha refluxszerűen jön fel (öklendezek, hányok). Még nem voltak hasonlóan rossz, fulladásos köhögésrohamaim, nagyon fáj, az akaratlanul is erőltetett köhögés miatt pedig hangom is alig van. Mi az, ami beválik az ilyen ellen (nyugtatólag hat, jobban oldja stb.)?
2018. jan. 10. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hársfa tea és méz,meg a gyömbér és citrom kombó is jó lehet.
2018. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kakukkfű tea naponta több csészével. A timol kiválasztódik a tüdőn át és kilégzéskor egyben fertőtleníti a légutakat. Emellett kissé ingerli a nyálkahártyát és a csillószőrök fokozottan továbbítják kifelé a váladékot.
2018. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

És is próbáltam teák tömkelegét, hársfa, kamilla, köptetők, de ez a száraz visszafoghatatlan köhögés csak nem akart elmúlni (3-4 héten át).

Aztán az eukaliptuszos cukorka segített.

2018. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!