Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 2 éves a kis fiam és nem...

Szelileo kérdése:

2 éves a kis fiam és nem csinál semmit se nem megy nem, mászik, nem ül mitől?

Figyelt kérdés
Az orvosok nem tudják mi a baja csak annyit mondtak hogy nem fog tudni menni se beszélni és nagyon feszes az egész teste mit tegyek hogy csináljon valamit ???
2018. jan. 10. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gyógytornász
2018. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
?? ennyit mondanak az orvosok? És ez mit jelent, hogy nem csinál semmit, csak fekszik?
2018. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Volt e már valaki gyermekével így hogy 2 évesen nem csinált semmit dévénybe még csak egy hete járunk és a dévénybe azt mondtak hogy 5 honaposan kelet volna el kezdeni de az orvosok nem javasoltak semmit így én sajnos nem tudtam mi a teendő :(
2018. jan. 10. 20:18
 4/15 anonim ***** válasza:
Védőnőd nincs?
2018. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy igaz legyen, elvégre rendszeresen kell vinni egy gyereket vizsgálatokra, már régen kezelés alatt lenne, ha kétévesen még semmit nem csinálna!
2018. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy ilyen létezik,hogy ne tudd,mi baja...vagy ne lennétek túl sok kivizsgáláson...akár spasztikus bénulása is lehet...

Az én lányom májbetegen született. 22 hónapos,már küldtek minket Bp-re,Miskolcra vittük, Debrecenbe...

Magyarországon élsz?

2018. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem akartam ezt írni,de igen, kamuszagú..
2018. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen gyogy tornára pont egy éve járunk 10 hónapos volt a kis fiam amikor először mentünk tornára vele de semmi látszata nincs igen a kis fiam csak feküdni tud most már az agyon félve forgolodik néha mikor nem kap meg valamit pl a telefont akkor nagyon ideges az úgy értem hogy olyankor mást ki karmol harapdál van amikor magáról le akarna tépni a ruhát nem e lehet hogy az ideg rendszerével van e valami amit nem csinál semmit ?? És sajnos van ilyen segítséget kértem mi a teendő
2018. jan. 10. 20:29
 9/15 anonim ***** válasza:
De itt kérsz segítséget?? Védőnő háziorvos helyi kórház. Utána beutalót kérni megyeszékhelyre.Debrecen Miskolc vagy a fővárosba,Budapestre pl. SOTE. Mi oda járunk,most is megyünk 18án. Ez így megy. Én se itt kérdeztem meg,hogy vigyem határérték alá a lányom májenzimjeit.
2018. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne írj privátot. Itt kérdezz.
2018. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!