Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek az ezüst...

Mi a véleményetek az ezüst kolloidról?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó egy 4 éves betegnek aki folyton beteg?Nagyon sokat kap antibiotikumot.Kérlek írjátok le mi a tapasztalatok és melyik gyártótól használjátok!
2018. jan. 16. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Én még nem használtam, de rosszakat hallottam róla, ha nem kifejezetten orvos írta fel, akkor inkább ne adj neki. Olyanról hallottam, aki sokat használta, kékes színű lett a bőre és nem is múlt el soha, akkor sem, amikor abbahagyta a gyógyszert (az ezüst lerakódott a bőrfelszíne alatt). Az immunrendszer erősítésére inkább a broncho vaxom gyerekeknek nevű szert tudom ajánlani, vényköteles, gyerekorvos írhatja fel. És az antibiotikum mellé és után probiotikumot.
2018. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Az ezüstkolloid a baktériumok és vírusok ellen hat, de úgy tudom, ugyanúgy irtja a hasznos bélbaktériumokat is, mint az antibiotikum. Lassan nem marad semmi bélflórája szegény gyereknek, ami a jól működő immunrendszer alapja. Egészséges táplálkozás (minél kevesebb cukor, adalékanyag, bolti feldolgozott étel, és minél több természetes, hagyományos étel), és pár hetes probiotikumkúra kellene neki, plusz vitaminok, leginkább D.

Ezüstkolloidot én csak nagyon ritkán használok, vírusfertőzés esetén az első 1-2 napon. De jobban szeretem a gyógynövényeket, és a megelőzést (vitaminok). Két gyerekem van (egyik ovis), nagyon ritkán betegek (3 éve még más volt a helyzet).

2018. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
13%
2018. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!