Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Napok óta enyhén fáj a hasam...

Napok óta enyhén fáj a hasam felső része, a gyomorszájam alatt. Mozgás hatására néha fokozódik a fájdalom, de valamikor egyáltalán nem jelent gondod a fizikai megterhelés. Ha igen, főleg futás közben. Mi lehet a gond? 15/f

Figyelt kérdés
Az étkezésem helytelen, nem azért mert rossz minőségű étkeket fogyasztok (épp ellenkezőleg),hanem kevésszer eszek sokat. Van hogy egy evésre 1500-200 kalóriát benyomok. Emellett sokat is mozgok (fizikai munka,sport,testépítő edzés). Általában egy nap kétszer eszek. A székletem elég lágy (de annyira nem mint hasmenésnél),és egy nap háromszor tolom magam alá a végterméket. :D (Van hogy 4-szer is). A székletem sötétbarna-fekete,nagyon könnyedén ki jön,mint a hasmenésnél,de azért annál egy kicsit szilárdabb,mint írtam.
2018. febr. 3. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyél normálisan pár hétig, igyál 1 normafloret nekem ilyenkor az jo szokott lenni ha igy vagyok, illetve quamatel este be szokott valni, de ha neked nem akkor hagyjad:)
2018. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Max 2 het mulva rendbe kell jojjel:)
2018. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az nem vall jó emésztésre. Mond el anyukádnak ezeket a dolgokat.
2018. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!