Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Aki próbálta már a Lenkei...

Aki próbálta már a Lenkei vitaminokat, mi a tapasztalata, használ? Elég drágák ahogy nézegettem, megéri kifizetni?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok válaszát várom, akiknek tényleg van TAPASZTALATA is velük.

2018. febr. 7. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Saját hibámból tanulj: nem használt, majd a háziorvos vényre felírt vitamint és az használt. Elég drága igen, és nem éri meg. De amúgy sok hasonló kérdés van itt GYIK-en a Lenkei vitaminokról és a többség rossz véleménnyel van róla.

Többet érsz a gyümölcsökkel, gabonákkal és a zöldségekkel.

Ha én kidobtam rá egy rakás pénzt, akkor te ne kövesd el ezt a hibát!

2018. febr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem egészséges ám a szükséges vitamin bevitel 45szeresét megenni. Jobb tudatosan, személyre szabottan választani vitamint abból amiből valóban hiányod van, olyan mértékben pótolni ami épp szükséges. Sok dologban igaza van Lenkeinek, hogy ne egyen az ember 3 féle gyógyszernél többet mert már nem tudja mitől van rosszul. A betegségtől vagy a mellékhatásoktól. De a vitaminjait üzletből árulja, nem azért mert valóban meggyógyítanak. Csak azt gyógyítják meg akinek nagyon súlyos vitaminhiánya van. Pénzkidobás.
2018. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Mivel szintetikus vitaminok, és nem valami jó összetételűek, én nem adnék értük pénzt.
2018. febr. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hello. En hasznaltam sok eve az Lenkei vitaminokat, akkor nekem nagyon hasznaltak. Aztan mar nem kellett es abbahagytam, most 39 evesen megint elkezdtem es megint hasznalnak. Ket honapja szedem. 1x voltam beteg a 2 honap alatt a tavalyi 4x hez kepest es csak annyi valtozott hogy egy ev eltelt, es szedem a vitaminokat.

Jo lenne, ha ezt tobbet ersz a gyomolcsokkel, gabonakkal, zoldsegekkel, meg egyel rendesen, menjel taplalkozasi szakertohoz, egyel mindenbol, igyal sok vizet, stb. Azon elgondolkodott mar valaki, hogy mennyi idod megy el arra, hogy rendesen megtanulj etkezni, odafigyelni mennyi es milyen gyumolcsot egyel, stb.? Borzasztoan sok, kozben pedig dolgozzal, ket projekted is a hataridos es az alvallalkozot nem lehet elerni, neveled a gyereked, varod a kovetkezot. Sok energia kell am az elethez, teljesen mind1 hogy 30 vagy 40. Szoval, irany az internet tanulni a temarol, vagy konyvet olvasni, kepezni magad ha nem akarsz fizetni a tanacsadonak, a tanacsado meg penzt kap azert hogy olyan etrendet allitson ossze neked hogy ne hallja bele. Meg hat sok penz am rendesen enni, mindenbol minosegit. Dr. Lenkei, is pont ez lovagolja meg. Kellenek a vitaminok, asvanyi anyagok, stb. Muszaj. A termeket idosebbekre talalta ki, akiknek mar van ilyen mar olyan bajuk es evtizedek oka kuzdenek valami, kihasznalja a remenyvesztettseguket es eladja nekik a vitaminokat. Nincs ezzel semmi baj, mert nekik segit. Ilyen az uzlet.

Ha jobban megnezed, abban is uzlet van, hogy ne szedjel vitaminokat, csak amiket az orvos felirhat, meg abban is hogy szedjel, meg abban is hogy egyel rendesen minosegi eteleket. Fura egy vilag. Szintetikus vitaminok ide vagy oda, a vilag a fogyasztasra van berendezkedve.

En szedem a Dr. Lenkei vitaminokat, hasznal szep lassan. De. Nem ertek egyet se az uzleti modellel, se azzal hogy inkabb egyek rendesen.

2018. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2012 óta szedtem Lenkei vitaminokat tavaly nyárig, akkor a Vitaking hasonló készítményére tértem át. Olcsóbb egy ezressel. Amit megtapasztaltam: kiegyensúlyozottabb vagyok, reggel könnyebb a felkelés, megszűntek az allergiás tüneteim. Korábban nem múlt el tél megfázás nélkül. Most pedig az a helyzet, hogy hat éve nem voltam beteg.

Egyáltalán nem!


Bár egy patikában kapható vitaminnal szemben messze nem olyan magas az ára, mint elsőre hinnéd, de elérhető több vitaminkèszítmény is a piacon, a Lenkeihez hasonló összetételben, némileg mérsékeltebb áron.

2018. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kirle083 ***** válasza:

Lenkeinek vannak rövid egy nagyon jó videói is a youtube-on: Természetes és szintetikus vitamin.

Ár-érték arányban nem drágák a vitaminjai, és a valóban szükséges mennyiség benne van. De jó a Vitakinges és a Jóközérzet vitamincsomag is.

2018. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kirle083 ***** válasza:
Nekem is csak 2 hónappal a szedés megkezdésétől hatott. A legjobb, hogy könnyű a felkelés reggel,és elmúlt a nyárvégi szénanátha teljesen.Egyáltalán nem jelentkezett. A macskanyálra is allergiás voltam keményen, az is elmúlt. (A cicaszőrre senki nem allergiás, hanem a mosakodás során a cica szőrére száradt nyálban lévő anyagra, vagy bőrmaradványra allergiásak az érintettek.)Jobban bírom a melót, úgyhogy 'muszáj' szednem.
2019. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!