Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Próbálta valaki a szemölcsök...

Próbálta valaki a szemölcsök elleni anti-papillor krémet? - amit az interneten lehet csak rendelni. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért nem lehet gyógyszertárban kapni, ha olyan jó...

#szemölcs-elleni-krém
2018. márc. 2. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel.
2018. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kissjo89 válasza:

Én a Warnert próbáltam. És nagyon jó .

Igaz,hogy a heg sokáig látszik....

2018. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is szeretném kipróbálni,de nagyon gyanús volt,hogy a véleményeket adók neveit ha beírtam a facebook-ra senki sem volt ott!!! Az állítólagos magyar orvost sem találtam máshol,csak a saját reklámban! Ezek alapján én kamunak ítéltem! Sajos,mert jó lenne egy ilyen krém.Amit viszont tapasztaltam,hogy az államon volt egy papillóma és véletlenül beakadt valamibe és leszakadt,vérzett és lefertőtlenítettem majd almaecettel borogattam pár éjszaka és nem jött vissza ott! Hátránya,hogy borzalmas büdös az ecet és nekem a testemen is sok van és nem akartam,hogy az egész ágy és ruhám ecetszagú legyen napokig.
2018. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!