Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Biorezonancia kimutatja a...

Horvathtamas10 kérdése:

Biorezonancia kimutatja a daganatot?

Figyelt kérdés

2018. márc. 27. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
A CT és MR igen....
2018. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, de köszönöm. Ezeket én is tudtam.
2018. márc. 27. 16:10
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Akkor írom úgy, hogy megértsd te is: nem.


Csak normális képalkotó vizsgálat mutatja ki, estleg tumormarkerek vérvételből.

2018. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Megértettem a választ először is, csak nem hagyhattam szó nélkül, hogy ezen az oldalon csak arra nem válaszolnak normálisan ami a kérdés.
2018. márc. 27. 16:25
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem. A biorezonancia semmilyen betegséget nem mutat ki, mivel egy áltudományos baromság.
2018. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egyenes és értelmes válaszadást.
2018. márc. 27. 17:57
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem baromság, csak jó pénzlehúzás.
2018. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
De, baromság. ÉS pénzlehúzás.
2018. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
46%
Baromság és pénzlehúzás?? kb 2 évig volt szivárványhártya gyulladásom elkültek egy halom vizsgálatra, immunológiára meg az isten tudja hova már nem emlékszem. Az immunológiának pedig az lett a vége hogy adtak egy rák elleni gyógyszert amit természetesen nem vettem be itt véget is ért a kórházi történet. Ez után elmentem biorezonanciára ahol megállapították hogy vesegyulladásom volt ami kihatott a szememre mert a szivárványhártya gyulladást valamilyen gyulladás okozza a szervezetbe és milyen érdekes kaptam a vesegyulladásomra egy ilyen gyógynövényes cseppet és meggyógyult a szemem. Hangsúlyozom 2 évig az orvosok nem tudtak megállapítani semmit.Természetesen a szemészet volt az első és onnan kültek mindenféle vizsgálatra 2 évig csöpögtettem a szemembe szteroidos szemcseppet mert nem találták meg az orvosok az okát a szemgyulladásnak és amint elkeztem szedni a gyógynövényes vesegyógyszert egyből rendbejött a szemem nyilván mellette csöpögtettem a szemembe a cseppet és az a lényeg hogy nem újult ki a szemgyulladás.
2018. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hasonlót érzek én is. A szememen nyúlös hártya okozott tisztánlátási gondot. Szemcsepp nem volt hatásos. Ultrahangos fogkefével kezdtem "mosni" a fogam. Az álkkapocs gyulladását - parodontózis - is nagy mértékben csökkentette. Az agyam, a gondolkodásom is kitisztult. És a szemem is. Tehát a genny nem a szemben képződött, hanem a csontban. Ha nem lennének ilyen összefüggések a szervezetben, nem hatna se az akupunktúra, se a talpmasszázs...
2018. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!