Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen gyógynövényes krém a...

Milyen gyógynövényes krém a legjobb hámsérülés hosszútávú gyógyulásához?

Figyelt kérdés
Kislányomnak lett egy pici sérülése a homlokán, szinte nem is vérzett és nagyon pici, de hónapok óta nem múlt el és van egy kicsi horpadás a homlokán. Félek, hogy felnőtt korára is látszani fog még pont a homloka közepén. Kenném valamivel, hátha segít.

2018. ápr. 15. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Körömvirág.
2018. ápr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A horpadás az évek során szét fog húzódni, legalábbis én ezt tapasztaltam magamon (nagyon csúnya, mély, gyulladt pattanásaim voltak, volt, ami után maradt kráter, mára semmi sem látszik), de lehet, hogy nem mindenkinek és mindenhol ilyen a bőre, meg persze látni kéne, mennyire mély volt az a seb.

A körömvirágot már írták, én még a svédcseppről olvastam, hogy régi sebhelyeket, hegeket segít eltüntetni.

Mindkét kisfiamnak volt a homlokán olyan seb, amit össze kellett varrni/ragasztani, 1-2 év után már úgy kell keresnem, hol is volt.

2018. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!