Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hegeket mivel lehet eltűnetni?...

Hegeket mivel lehet eltűnetni? Azt hallottam hogy a svédcsepp az ilyeneket képes eltűnetni, de ahhoz kb 50szer kell ahhoz borogatni

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebész el tudja tüntetni, a többi kamu. A hegyszövet sajnos nem tüntethető el. Mondjuk vannak krémek amik halványítják, de nekem az sem igazán jött be, és rohadt drága.
2010. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz lenne, akkor régen használnák már a bőrgyógyászok.


végzős orvostanhallgató

2010. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Van egy olyan lezeres modszer ami segit eltuntetni, ha nem melyek, es ha melyek a hegeg akkor halvanyitsa, a neve Fraxel lezer. Az ara eleg huzos, en nem probaltam meg de hiszek benne hogy jo. Ezen kivul vannak kulombozo hamlasztasos modszerek, amik joval olcsobbak, egy jo kozmetikus biztosan tud adni meg tanacsokat. Sok sikert!
2010. jún. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függően, hogy hol vannak a hegek, és milyenek, lehet, hogy tudok segíteni. Írj priváton.
2010. júl. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!