Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szemölcs ellen fokhagyma...

Szemölcs ellen fokhagyma kapszula?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a fokhagyma hasznos lehet szemölcs ellen. (Fagyasztás semmit nem ért, csak fájt veszettül, hiába azzal hirdetik, hogy gyors és fájdalommentes, vérehulló fecskefű kivonat szintén 0 hatékonyság, szalicilsav ugyancsak semmi, ahogy más csodakrémek is).

Egy gerezddel kéne bedörzsölni, de olvastam, hogy annyira felszívódik bőrön át, hogy 10 perc után a lehelleten is érződik. Enni ugyancsak nem szeretem, fájni nem fáj a hasam tőle de büfögök utána. Szóval az alapvető baj, hogy utálom a szagát. A fokhagyma kapszula jó lehet? Annak van vmi hasonló szag-mellékhatása? Esetleg tudtok javasolni, hogy ár-érték arányban melyik a legjobb készítmény?



2018. máj. 27. 10:49
 1/1 schraufi válasza:
100%-os terápiás olaj 100%-ban segíteni fog.
2018. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!